• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Право України щодо визначення частотного ресурсу на Донбасі і в Криму підтримали 38 країн
  Опубликовано: 2019-11-28 17:00:10

  На Всесвітній конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку, 38 країн підтримали заяву Уряду України щодо права України визначати частотний і номерний ресурс на територіях, тимчасово окупованих Росією. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держспецзв’язку, передає УНН.

  "38 країн (серед яких 34 країни Європи, а також США, Канада, Австралія та Нова Зеландія) підтримали заяву Уряду України на Всесвітній конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (ВКР-19 МСЕ) щодо суверенного права України визначати частотний і номерний ресурс на своїх територіях, тимчасово окупованих Росією. Таким чином 38 держав-членів МСЕ підтвердили територіальну цілісність України, як це визначено у відповідних резолюціях Генеральної асамблеї ООН, та закликали МСЕ повністю виконувати положення резолюції ГА ООН №68/262 (2014 року) та не визнавати будь-які зміни статусу АР Крим та м. Севастополь", - йдеться у повідомленні пресслужби.

  Повідомляється, що заяву було зроблено делегацією уряду України при підписанні Заключних актів ВКР-19 МСЕ, яка відбулася у м. Шарм-ель-Шейх з 27 жовтня до 22 листопада 2019 року.

  У заяві уряд України, посилаючись на резолюції ГА ООН щодо територіальної цілісності України, наголосив:

  - присвоєння, виділення, міжнародна координація та нотифікація частот на тимчасово окупованій частині території України — Автономній Республіці Крим та місті Севастополь і у деяких районах Донецької та Луганської областей є суверенним правом України і виконується виключно Адміністрацією України;

  - будь-яке відповідне подання окупаційної влади щодо згаданих тимчасово окупованих територій України до МСЕ чи до держави - члена МСЕ суперечить положенням Статуту і Регламенту радіозв’язку МСЕ, порушує вимоги відповідних резолюцій ГА ООН, а також ігнорує узгоджену заяву Генерального секретаря МСЕ на Повноважній конференції 2014 року і заяву Генерального секретаря МСЕ.

  Делегація Уряду України також заявила, що вона залишає за своїм Урядом право:

  - вживати будь-яких заходів, які він вважатиме необхідними для захисту своїх інтересів, у разі, якщо інші держави — члени МСЕ будь-яким чином не дотримуватимуться положень Статуту і Конвенції МСЕ, Регламенту радіозв’язку МСЕ і Заключних актів ВКР-19, або якщо заяви та застереження, зроблені іншими державами - членами, поставлять під загрозу належне функціонування служб радіозв’язку на території України або будуть перешкоджати здійсненню всієї сукупності її суверенних прав;

  - вживати будь-яких заходів, які він вважатиме необхідними для захисту своїх інтересів, якщо інші держави - члени Союзу будуть використовувати служби радіозв’язку з метою, яка суперечить тій, що викладена у Преамбулі до Статуту МСЕ і положеннях Регламенту радіозв’язку МСЕ, або якщо вони встановлять і будуть експлуатувати будь-які передавальні станції в межах міжнародно визнаних кордонів України без її згоди.

  Як повідомлялося раніше в УНН, чотири країни закликали Росію взяти на себе відповідальність за імплементацію мінських угод.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.