• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Сергій Рибалка: «Влада не зацікавлена у вирішенні кадрових питань»
  Опубликовано: 2017-12-01 15:59:31

  На сьогоднішній день досі не оновлений склад ЦВК, не обрано керівника Рахункової палати, Омбудсмена, Голову НБУ та Фонду держмайна, а також Міністрів інформаційної політики, АПК, охорони здоров’я. Народний депутат України від фракції Радикальної партії Сергій Рибалка вважає, що влада не зацікавлена у вирішенні кадрових питань. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.
  «В сьогоднішній складній економічній ситуації ми не можемо собі дозволити, щоб такий тривалий час не призначалися люди на важливі посади в міністерствах і відомствах. Наша фракція Радикальної партії постійно наполягає на оновленні складу ЦВК, а також призначенні нового голови Національного банку. В іншому випадку, ми не можемо сподіватися на чесні і прозорі вибори, а також стабільність курсу національної валюти», – сказав Сергій Рибалка.
  За словами народного депутата, у Національного банку відсутня стратегія розвитку банківської системи на найближчі роки.
  «Переконаний, що нового голову НБУ необхідно було призначити ще багато місяців тому. Нам обіцяли, що кандидатура буде внесена у вересні, але досі цього так і не було зроблено. За відсутності керівника, у Національного банку немає стратегічне бачення подальшої роботи банківської системи і в якому напрямку необхідно рухатися. Адже виконуючі обов’язки керівників як міністерств, так і НБУ можуть вирішувати певні локальні питання, але не стратегічні», - зауважив Сергій Рибалка.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.