• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • КМЄС розширює діяльність з інформування щодо гендерних питань у Міністерстві внутрішніх справ
  Опубликовано: 2017-11-17 10:37:31

  Триденний тренінг, організований Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС) 14-16 листопада 2017 року для співробітників усіх п’яти відомств, що підпорядковуються Міністерству внутрішніх справ України (МВС), сприятиме кращому інформуванню щодо гендерних питань в рамках нової організаційної структури. У якості тренерів виступили експерти КМЄС та Академії Фольке Бернадотте (АФБ, Швеція).
   
  Рівень насильства на ґрунті статі в Україні високий. Згідно з даними дослідження Фонду народонаселення ООН (UNFPA), 20% українських жінок стають жертвами сексуальних домагань, нападів, домашнього насильства чи інших форм насильства через стать. Краща обізнаність гендерних питань всередині правоохоронних органів України відіграє ключову роль в знаходженні вирішень цієї проблеми. Недостатній рівень обізнаності щодо гендерних питань в межах правоохоронних органів надто часто призводить до відсутності правосуддя або через ігнорування злочинів, або недооцінку шкоди від них.
   
  Нова організаційна структура, яку просувають КМЄС та АФБ, передбачає створення мережі контактних осіб з гендерних питань в МВС. Така мережа означає, що у кожному департаменті буде особа, основне завдання якої – ставити гендерні питання в центрі повсякденної роботи. Такі співробітники повинні будуть регулярно проходити тренінги та отримувати необхідну підтримку.
   
  Ідея створення мережі осіб, відповідальних за гендерні питання, отримала підтримку керівництва МВС, а заступниця міністра Анастасія Дєєва була присутньою на першій сесії тренінгів та звернулася до його учасників зі словами підтримки.
   
  Виступаючи поряд із Анастасією Дєєвою, заступниця голови КМЄС Жоель Ваштер заявила: «Завдяки мережі контактних осіб з гендерних питань значно більше людей можуть долучатися до просування гендерних питань та рівних можливостей в системі МВС. Це буде досягнуто шляхом поширення відповідальності за актуалізацію гендерних питань на департаменти та підрозділи, а також шляхом залучення до цього найбільш кваліфікованих співробітників».
   
  Радник КМЄС з гендерних питань Сорен Сондерструп також додав: «Говорячи про покращення рівня інформування з гендерних питань, ми не просто закликаємо серйозніше ставитись до домашнього насильства, навіть якщо це повинно бути головним пріоритетом. Суть у тому, щоб прийшло усвідомлення, що у середовищі, в якому домінують чоловіки, такому як правоохоронні органи, проблемі відчуття небезпеки та домагань, з якими стикається багато жінок, приділяється недостатньо уваги. В Україні, на жаль, традиційно важко говорити на тему гендерної рівності, дискримінації тощо. Мережа відповідальних за гендерні питання повинна забезпечити відкритість та підвищити інтерес до цих питань серед співробітників МВС».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.