• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • У Всесвітній день посмішки відомий стоматолог дав 6 порад, як зберегти красу посмішки

    Опубликовано: 2017-10-05 15:49:30

    До Всесвітнього дня посмішки, який відзначається у світі 6 жовтня, відомий український стоматолог, професор, практикуючий лікар з 30-річним досвідом Ярослав Заблоцький розповів про те, як зберегти вашу голлівудську посмішку та здоров’я зубів на довгі роки.

    «Красива посмішка – це здорова посмішка. Західний світ давно зрозумів, що, піклуючись про здоров’я зубів у молодому віці, ви робите внесок у майбутнє. В Україні культура професійної гігієни зубів лише починає зароджуватись, а в Америці та Канаді вона існує вже 115 років», - розповідає Ярослав Заблоцький.

    Чистити зуби мало - потрібно робити це правильно
    Понад 100% українців мають карієс та 80% - пародонтит, а причина цьому відсутність культури здорових зубів. Як правильно чистити зуби, вам може розповісти лише лікар, оцінивши проблеми вашої ротової порожнини. Від проблеми, з якою вам потрібно боротися або ж попередити її, залежить вибір зубної пасти та щітки. Якщо лікар бачить у вас ознаки карієсу, то він рекомендуватиме профілактичну зубну пасту, що попередить виникнення саме цієї хвороби.

    Краще обрати електронну щітку
    Орієнтація на бренди та поради продавця вам не допоможуть правильно обрати зубну щітку. Мало хто з українців знає, що ручні щітки за своїм призначенням значно поступаються електронним. Ручна щітка легка, відповідно під час чищення люди сильно притискають її до зубів та витирають борозни на зубах. Електрична щітка тяжка в руках, і людина підсвідомо не відчуває потреби сильно притискати її до зубів, тож чищення нею менш уразливе для зубів та ясен.

    Важливо вчасно виявити пародонтоз
    Як правило, люди все життя живуть із цією проблемою і навіть не здогадуються про неї. Критичний момент настає у 50-річному віці, коли зуби розхитуються і починають випадати. Для профілактики та попередження хвороби достатньо лише два рази на день чистити зуби та двічі на рік робити професійну гігієну зубів та ясен. Для вагітних ця хвороба особливо небезпечна, оскільки запалення ясен може спричинити проникнення вірусів в організм жінки та дитини. Тому вагітним потрібно робити професійну чистку раз на три місяці.

    З’ясувати, чи не стираєте ви зуби уві сні
    Більшість українців труть вночі зубами, що спричинює стирання зубів. У Британії цю проблему називають «хвороба бізнесмена»: якщо бізнесмен спить, то лише половина голови відпочиває, а друга постійно думає та рефлекторно стискає зуби. Доведено, що тертя зубами – це своєрідний засіб позбавлення стресу. Скреготу зубами неможливо позбутися, але можна захиститися пластмасовими капами, які прописує лікар одягати на ніч.

    Зламаний зуб потрібно негайно реставрувати
    Існує три основні причини, через які ламаються зуби – це карієс, пародонтит та співвідношення зубів (прикус). Рідко причиною злому зуба є їжа. Відновлення естетики зламаного зуба залежить від того, як саме ви його зламали. Корекція може бути композитом, керамічною коронкою, вінірами або ж більш довговічний варіант – імплантація.

    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.