• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Канадські підрозділи світових торгових мереж будуть продавати товари з України

  Опубликовано: 2017-06-06 08:36:44

  Канадські підрозділи найбільших торгових мереж  -Walmart, Sobey's, Metro, Farm Boy, Loblaw, - зважаючи на вступ в дію влітку 2017 р. ЗВТ мід Україною та Канадою,  висловили зацікавленість в пошуку постачальників українських товарів. Такий пошук, за результатами переговорів з канадськими рітейлерами 30-31 травня у Торонто, вже розпочато Центром підтримки експорту при УСПП.
  Канадські підрозділи найбільших торгових мереж Walmart, Sobey's, Metro, Farm Boy, Loblaw  та інші зацікавлені в постачанні українських товарів  на полиці канадських супермаркетів. Про готовність закуповувати українські продукти харчування та товари широкого вжитку йшлося на перемовинах між їх представниками та керівництвом Українського союзу промисловців і підприємців 30-31 травня у Торонто під час авторитетної конференції місцевих рітейлерів STORE 2017.
  Результатом переговорів став старт кампанії з пошуку українських виробників, готових експортувати свою продукцію до канадських супермаркетів. Про це повідомив за результатами зустрічі з канадськими рітейлерами віце-президент УССП, координатор Центру підтримки експорту при УСПП Денис Красніков.
  За його словами, канадські мережі цікавлять  українські мед, соняшникова олія, горіхи, консервовані овочі, часник, томатна паста, макаронні вироби, консервований горошок і інші бобові, текстильна продукція і косметика. Товари українських виробників будуть продаватися на полицях супермаркетів Канади під власними торговими марками мереж (Privat Lable), що не буде вимагати від вітчизнянних виробників значних маркетингових витрат.
  За словами Дениса Краснікова, також вельми плідними виявилися переговори щодо поставок меблевої продукції в IKEA-Канада та її продажів на найбільших онлайн-майданчиках. Представники відомого меблевого бренду високо оцінили якість українських меблів та висловили готовність замовляти її у українських постачальників за принципом власної Privat lable.
  В ході переговорів з президентом Staples-Canada йшлося про потенційне співробітництво з українськими виробниками канцелярії.
   На зустрічі віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту  при УСПП Дениса Краснікова з президентом Ради організацій рітейлу Канади Діаною Брісбойс та старшим віце-президентом з продуктового рітейлу і зв'язків з органами влади Девідом Вілксом також йшлося про усунення бар’єрів у українському експорті до Канади. Яке відбудеться, перш за все, у  зв’язку зі вступом в дію зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою влітку 2017 р.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.