• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Виставка презентувала тюльпан на честь Джамали
  Опубликовано: 2017-03-21 15:09:36

  Почала роботу ХІ Міжнародна виставка Flower Expo Ukraine 2017 з квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики, організована ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців  в одинадцятий   раз. ЇЇ   учасниками стали кілька десятків компаній з 8 країн світу – Еквадору, Ізраїлю, Кенії, Колумбії, Нідерландів, Німеччини, Франції.
  «В УСПП люблять цю виставку – символ весни та надій на подальший розвиток в бізнесі. Якщо добре квітковому бізнесу,   кращі часи очікують на всіх», – зауважила віце-президент УСПП Людмила Жук.
  На виставці був презентований новий сорт тюльпану, який вивела   Компанія StoKolex з Нідерландів на честь  співачки   Джамали, яка виграла у 2016 році Євробачення  з піснею «1944». StoKolex спеціалізується на вирощуванні та експорті цибулин тюльпанів в Східну Європу.
  В ході виставки буде представлено унікальну демо-програму від голландської компанії  FlowerFame, котру проведуть всесвітньо відомі флористи   Пітер ван дер Слюс та Тон ван Джарсвельд. Відвідувачі матимуть нагоду познайомитися з новими тенденціями флористики, оцінити оригінальні ідеї спеціалістів, взяти участь у майстер-класах від провідних вітчизняних та зарубіжних флористів.
  У ході Flower Expo Ukraine 2017 відбувся  флористичний конкурс «Букет для дітей», організатором якого є Асоціація українських флористів та Союз українських квіткарів, а спонсором – компанія «Асканія-Флора».
  Виставка працюватиме в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті три дні.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.