• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський представив ЗМІ нову команду Укрпошти

  Опубликовано: 2016-09-13 14:56:01

  Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський  представив  ЗМІ нову команду Укрпошти. Під час зустрічі з журналістами, що відбулася сьогодні, 13 вересня, в головному офісі Укрпошти, Ігор Смілянський окреслив ключові стратегічні й тактичні завдання нової команди та очікувані строки запровадження змін.  
  За словами Генерального директора підприємства, потреба у призначенні нової команди керівників зумовлена зростаючими вимогами до Укрпошти, змінами конкурентних та технологічних умов на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг, і, як наслідок – стрімким зростанням вимог клієнтів Укрпошти щодо якості та швидкості надання таких послуг.
  «Лише залучення до управління поштовим оператором найкращих спеціалістів, що довели свою ефективність у попередній професійній діяльності, дасть можливість компанії здійснити швидку ринкову трансформацію, та завдяки цьому - посилити свої позиції на ринках своєї присутності, – відзначив з цього приводу Ігор Смілянський. – Я впевнений, що мені вдалося зібрати дуже потужну команду “технократів”, яка зробить з Укрпошти ефективну, прозору, успішну компанію, послугами якої  будуть задоволені як громадяни будь-якого віку, так і уряд, як її акціонер».
  До складу нової команди Укрпошти увійшли:
  Олександр Перцовський – перший заступник генерального директора з операційної діяльності, з великим досвідом работи в компанії DHL;
  Олександр Чернявський – фінансовий директор, який до цього був фінансовим директором компаній Інтерпайп, Укртелеком;
  Сергій Галаган – директор з інформаційних технологій, який до цього працював в компанії Укртранснафта і Метінвест;
  Олена Дрощенко – директор  з персоналу, яка раніше керувала кадрами в Новій пошті, Адміністрації Президента України;
  Дарина Марчак  - директор з комунікацій і взаємодії з органами державної влади, яка донедавна керувала комунікаціями в Міністерстві фінансів;
  Олександр Наход – заступник генерального директора із закупівель, один із засновників та керівників системи ProZorro;
  Леонід Бортничук – директор з правових питань, який до цього працював в Укрпошті та Енергоатомі;
  Тетяна Шкрюм - керівник апарату, яка до цього працювала у комерційному банку ПУМБ.
  Наразі також триває пошук директора з маркетингу, а також директора з розвитку регіональної мережі.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.