• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Оляна Гордієнко призначена Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

  Опубликовано: 2016-09-13 08:50:49

  Указом Президента України Петра Порошенка №392/2016 від 12 вересня 2016 року Оляну Гордієнко призначено новим Членом НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку).
   
  Пані Гордієнко має 15-ий досвід роботи у київському офісі Baker & McKenzie у напрямку консультування українських та міжнародних клієнтів по трансакціях злиття та поглинання, у тому числі угод з прямого приватного інвестування. Останнім часом її діяльність була зосереджена на проектах з реформування корпоративного управління та приватизації, зокрема, реформи корпоративного управління державного сектору економіки та законодавства про державне-приватне партнерство.
   
  У Комісії Оляна Гордієнко займатиметься питаннями корпоративного управління та розвитку інструментів фондового ринку, зокрема: розвитком корпоративного управління в акціонерних товариствах, удосконаленням стандартів щодо емісії та обігу цінних паперів; формуванням та реалізацією єдиної держаної політики щодо емітентів цінних паперів; розвитком ринку похідних фінансових інструментів, тощо.
   
  Керівництво НКЦПФР та увесь колектив регулятора вітають Оляну Гордієнко з призначенням на посаду і бажають енергії та принциповості у відстоюванні інтересів щодо розбудови українського ринку капіталу.
   
  Нагадаємо, Указом Президента України №50/2015 від 30 січня 2015 року Головою НКЦПФР призначено Тимура Хромаєва, Членами НКЦПФР – Дмитра Тарабакіна, Юрія Буцу, Олександра Панченка та Ігоря Назарчука.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.