• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Більше шестисот студентів поповнили лави Полтавського педуніверситету
  Опубликовано: 2016-08-31 14:46:36

  Новобранців у палаці дозвілля "Листопад" вітали ректор Полтавського національного педагогічного  університету імені В. Г. Короленка Микола Степаненко, представники влади: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, Полтавський міський голова Олександр Мамай. Голова Полтавської обласної ради, сам випускник уславленого вишу, побажав студентам успіхів у навчанні.
  - Згадую 1996 рік, коли я став студентом Полтавського педагогічного університету. І від щирого серця хочу побажати цьогорічному поповненню рідного вишу успіху у здобутті знань. Нехай завжди вистачає сил для кроку вперед, а крок назад ви робили б лише для підготовки перед взяттям нової висоти, побажав новобранцям на педагогічній стезі Олександр Біленький.
  У свою чергу ректор університету Микола Степаненко запевнив - виш буде і надалі залишатись осередком виховання студентів у дусі демократії та патріотизму.
  - Ми усім професорсько-викладацьким колективом викликаємо вас, наше поповнення, на конструктивну дискусію, будемо всіляко підтримувати і розвивати свободу думки і слова. І переконаний - саме у стінах педагогічного університету ви зможете зреалізувати усі ті творчі, наукові і професійні вершини, які ви собі намріяли, - сказав Микола Степаненко.
  Під час урочистої посвяти її учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв-короленківців, Геннадія Біліченка, Антона Грицая, Руслана Марченка, які поклали своє життя за свободу України у зоні АТО.
  - Подвиг наших мужніх воїнів кожен з нас має завжди пам'ятати. Ми працюємо і навчаємося в мирі лише завдяки нашим Героям, - сказав голова Полтавської обласної ради.  

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.