• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Голова «Укргазвидобування» не зміг назвати керівників ГПУ, яких звинувачує у тиску на компанію
  Опубликовано: 2016-04-07 15:16:27

  Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко під час засідання антикорупційного комітету запитав у голови правління "Укргазвидобування" Олега Прохоренка, хто конкретно з вищих посадових осіб Генпроуратури та СБУ чинить тиск на компанію.

  Про це повідомила прес-служба нардепа.

  «Пан Прохоренко казав, що є тиск з боку Служби безпеки і з боку Генеральної прокуратури…Які управління, які підрозділи чи які конкретні найвищі посадові особи в Генпрокуратурі це тримають на контролі і чинять тиск на вашу компанію для того, щоб ті зміни, які ви розпочали, якимось чином дискредитувати», - запитав Дерев’янко.

  «Чи можете ви назвати конкретні прізвища заступників Генерального прокурора або керівників відповідних департаментів, які стоять за цим тиском?», - уточнив нардеп.

  «Я не можу назвати прізвища людей, які до мене звертаються, тому, що це відбувається опосередковано, через листи. Ми маємо листи підписані Грицаком Сергієм Олексієвичем від СБУ», - сказав Прохоренко.

  Підлеглі голови «Укргазвидобування» додали також, що справа знаходиться в провадженні слідчого Головного слідчого управління ГПУ Чорнобаєва.

  Нагадаємо, під час засідання Антикорупційного  комітету Олег Прохоренко заявив про тиск та втручання в роботу підприємства «Укргазвидобування» представників СБУ, ГПУ та окремих народний депутатів.

  Прес-служба народного депутата Юрія Дерев'янка

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.