З такою пропозицією до європейських парламентаріїв звернувся Керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час проведення третього Саміту омбудсманів країн Східного партнерства, що відбувся у Брюсселі. За його словами, це може бути чи не єдиним інструментом здійснення моніторингу стану дотримання прав людини і основоположних свобод в АР Крим, адже український омбудсман та правозахисні організації України позбавлені такої можливості через небажання окупаційної влади півострова допустити їх на територію Криму.
Депутати Європейського парламенту повністю підтримали таку ідею, пообіцявши звернутися з відповідним проханням до Верховного представника Європейського Союзу у закордонних справах та політиці безпеки Федеріки Могеріні.
У рамках саміту відбулося три сесії обговорення:
- щодо підтримки Європейським Союзом діяльності національних інституцій з прав людини;
- щодо викликів міграційної кризи та дотримання прав внутрішньо переміщених осіб;
- щодо ситуації у сфері прав людини в Криму та українських в'язнів в Росії.
Під час роботи всіх трьох сесій було представлено доповіді щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
|
Новости рубрики:
Натуральный автозагар для лица и тела: секреты выбора и безопасного нанесения
Телевизоры с диагональю 55 дюймов: идеальный выбор для домашнего кинотеатра Подорож автобусом з Вроцлава до Львова: комфорт та нові враження Мифы и заблуждения об освежителях воздуха Le blanc en tête : les couleurs les plus populaires des voitures neuves en Ukraine en 2024 Чим знамениті афганські казани Чому для тренувань так важливе спортивне харчування З Новим Роком! |