З такою пропозицією до європейських парламентаріїв звернувся Керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час проведення третього Саміту омбудсманів країн Східного партнерства, що відбувся у Брюсселі. За його словами, це може бути чи не єдиним інструментом здійснення моніторингу стану дотримання прав людини і основоположних свобод в АР Крим, адже український омбудсман та правозахисні організації України позбавлені такої можливості через небажання окупаційної влади півострова допустити їх на територію Криму.
Депутати Європейського парламенту повністю підтримали таку ідею, пообіцявши звернутися з відповідним проханням до Верховного представника Європейського Союзу у закордонних справах та політиці безпеки Федеріки Могеріні.
У рамках саміту відбулося три сесії обговорення:
- щодо підтримки Європейським Союзом діяльності національних інституцій з прав людини;
- щодо викликів міграційної кризи та дотримання прав внутрішньо переміщених осіб;
- щодо ситуації у сфері прав людини в Криму та українських в'язнів в Росії.
Під час роботи всіх трьох сесій було представлено доповіді щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
|
Новости рубрики:
Комплектующие для стульев: как модернизировать и починить мебель
Чем отличается защитное стекло на телефон от других защитных аксессуаров? Простые рецепты для барбекю Простые рецепты для барбекю Секреты поддержания аквариумного баланса без химии Mehr als 30.000 Ukrainer haben in Berufsbildungszentren einen neuen Beruf erlernt Афганские казаны в современной кухне Die beliebtesten Suchanfragen der Ukrainer im Jahr 2024: Haupttrends und Interessen |