• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У Центральному регіоні засуджено військовослужбовця, який викрав автомобіль КамАЗ

  Опубликовано: 2014-12-29 13:00:00

  Військовою прокуратурою Сумського гарнізону Центрального регіону України підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно військовослужбовця однієї з військових частин у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 410 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, військовослужбовцем військової техніки).  

  Досудовим розслідуванням встановлено, що військовослужбовець під час облаштування базового табору на навчально-тренувальному комплексі викрав вантажний автомобіль КамАЗ. Військовослужбовець майно повернув у частину і відшкодував збитки.

  У зв’язку з тим, що майно повернено, збитки відшкодовані, та зважаючи на пом’якшуючі обставини (військовослужбовець на утриманні має неповнолітніх дітей), Охтирський міськрайонний суд Сумської області визнав винним зазначеного військовослужбовця та призначив покарання у виді 2 місяців арешту на гауптвахті.

  Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.