Вантажний контейнер, який залізничники вагонного депо Здолбунів назвали «криївкою», уже став прихистком для солдатів, які беруть участь у військовій операції на сході України. Він має захистити військових від артобстрілів, а також зручний для обігріву та ночівлі.
Зовні звичайний 20-тонний вантажний контейнер не відрізняється від інших, лише має димар та вентиляційні отвори. Всередині ж – це справжня криївка, площею 16 квадратних метрів, оббита деревом, із патріотичними постерами та дитячими малюнками на стінах, вісьмома двоярусними лежаками, пічкою та електропостачанням. Залізничники вирішили допомогти бійцям також і з обігрівом приміщення, тому на схід криївку відправили зі значним запасом готових дров.
За словами начальника вагонного депо Здолбунів Йосипа Гаврищака, таке мобільне помешкання військові планують використовувати на блок-постах, закопуючи у глибокий котлован та, за можливістю, накриваючи залізобетонними конструкціями. На обладнання криївки залізничники витратили близько семи тисяч гривень – придбали труби, дошки та електропроводку. Сам контейнер надало керівництво Оперативного центру «Північ», звідки, власне, і звернулися до залізничників з ідеєю створення такого сховку.
У співпраці з військовими вагонники зі Здолбунова планують і надалі працювати задля допомоги фронтовикам як із криївками, так і з буржуйками, яких на підприємстві вже виготовили понад п’ятдесят. Роблять переносні печі також і у вагонному депо Клепарів Львівської залізниці – звідси на фронт відправили ще з десяток буржуйок.
|
Новости рубрики:
L'Ukraine est confrontée à une crise démographique : la part de la population de plus de 65 ans a atteint un record
Forecasts regarding the return of Ukrainian refugees: up to 3.3 million may remain abroad ВООЗ виступила з ініціативою про необхідність регулювання використання цифрових пристроїв Вибір м’яорубки для домашнього використання Зимние теплые одеяла – в чем их особенности и преимущества Торгово-развлекательный центр Respublika Park расширяет tenant-mix 19% Ukraińców jest gotowych przenieść się do USA lub UE – wynika z najnowszego badania Важливість збереження графіті |