• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Залізничники вагонного депо Здолбунів Львівської магістралі обладнали криївку для бійців АТО
  Опубликовано: 2014-12-19 08:13:11

  Вантажний контейнер, який залізничники вагонного депо Здолбунів назвали «криївкою»,  уже став прихистком для солдатів, які беруть участь у військовій операції на сході України. Він має захистити військових від артобстрілів, а також зручний для обігріву та ночівлі.
  Зовні звичайний 20-тонний вантажний контейнер не відрізняється від інших, лише має димар та вентиляційні отвори. Всередині ж – це справжня криївка, площею 16 квадратних метрів, оббита деревом, із патріотичними постерами та дитячими малюнками на стінах, вісьмома двоярусними лежаками, пічкою та електропостачанням. Залізничники вирішили допомогти бійцям також і з обігрівом приміщення, тому на схід криївку відправили зі значним запасом готових дров.
  За словами начальника вагонного депо Здолбунів Йосипа Гаврищака, таке мобільне помешкання військові планують використовувати на блок-постах, закопуючи у глибокий котлован та, за можливістю, накриваючи залізобетонними конструкціями. На обладнання криївки залізничники витратили близько семи тисяч гривень – придбали труби, дошки та електропроводку. Сам контейнер надало керівництво Оперативного центру «Північ», звідки, власне, і звернулися до залізничників з ідеєю створення такого сховку. 
  У співпраці з військовими вагонники зі Здолбунова планують і надалі працювати задля допомоги фронтовикам як із криївками, так і з буржуйками, яких на підприємстві вже виготовили понад п’ятдесят. Роблять переносні печі також і у вагонному депо Клепарів Львівської залізниці – звідси на фронт відправили ще з десяток буржуйок.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.