• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Час перейти від декларацій про зближення є Європою до конкретних дій
  Опубликовано: 2014-12-10 14:23:31

  Україна має перейти на новий етап комунікацій зі своїми європейськими партнерами – від заяв до реалізації конкретних програм модернізації власного виробництва, економічного реформування,  адаптації стандартів, регламентів тощо українських компаній  до умов Європи,  вільної торгівлі з нею, а також  започаткування нового типу діалогу між  бізнесом і владою, в тому числі – бізнес-об’єднаннями України і керівництвом Європарламенту,  Єврокомісії,  що базується на продуктивному обміні думками і врахуванні інтересів обох сторін при ухваленні важливих рішень.
  І перші кроки у цьому напрямку роблять саме вітчизняні бізнесмени, які налагоджують прямий контакт з європейською владою. Так, у Брюсселі зараз триває візит делегації представників ділових кіл України на чолі з президентом Українського союзу промисловців і підприємців Анатолієм Кінахом. Головна мета європейського візиту – засвідчити, що вітчизняний бізнес і громадянське суспільство, які  абсолютно впевнені у своєму проєвропейському виборі, незворотності інтеграції України в європейський економічний і політичний простір, готові до реалізації конкретних програм на шляху торгово-економічної співпраці з ЄС. 
  «Нині  ділова спільнота України, об’єднання бізнесу вийшли на прямий контакт з представниками Європаламенту і Єврокомісії. Відбувається  масштабний діалог, важливість якого важко переоцінити. Ми  взяли на себе цю місію, оскільки наполягаємо на тому, що час реформ і рішучих дій уже настав, але через складну політичну ситуацію в країні їх треба прискорити.  Ми  підтримуємо українську політику реформ і докладаємо для цього максимум зусиль, адже запас міцності країни уже вичерпується», -  заявив А.Кінах. 
  Українська делегація бізнесменів засвідчила європейським колегам кардинальну мету – розвивати зі Старим Світом співпрацю в високотехнологічних сферах, а не  перетворюватися  на сировинний придаток ЄС. Наші підприємства намагатимуться постачати на світові ринки наукоємну продукцію   галузей машинобудування, авіабудування, ракетно-космічного  комплексу. Українська делегація повідомила колег з Європи, що втрати поставок продукції машинобудування в країни СНД з початку року склало до 40 %,  і диверсифікація експорту  є вкрай актуальною.  В Україні усвідомлюють, що  комплекс заходів, необхідних для торгівлі такою продукцією, а це процедури стандартизації, сертифікації, пошуку партнерів і т.п., є надзвичайно складним, тож на початковому етапі українські підприємства розраховують на допомогу досвідчених європейських партнерів, в тому числі й ресурсну.
  Члени української делегації наголосили на важливості вирішення прагматичних проблем, таких,  як допомога  в адаптації вітчизняного бізнесу до   умов вільної торгівлі з  ЄС у сфері технічних та санітарних стандартів, системах стандартизації та сертифікації ЄС та України,  створенні в Україні лабораторій, сертифікованих згідно з  вимогами ЄС та сучасних європейських сертифікаційних центрів.
  Українська делегація уже зустрілася у Брюсселі з керівництвом Комітету з питань торгівлі та митниці Групи підтримки України Європейської Комісії та з керівництвом підрозділу з торговельних аспектів європейської політики сусідства.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.