• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Офіційний коментар Харьковської митниці щодо автомобілів «МАН» з російськими номерами
  Опубликовано: 2014-09-12 14:25:21

  На сайті maidanua org 08.09.14 близько 23.00 опубліковано статтю про те, що 07.09.2014 року відбулось незаконне переміщення з території РФ в Україну вантажних автомобілів «МАН» з номерами російської реєстрації поза митним контролем в обхід встановлених пунктів пропуску.

  До зазначеної статті залучені світлини, на яких зображений спеціалізований автотранспорт для переміщення хімічних речовин.

  Крім того, в зазначеній статті висвітлено зображення транспортного засобу схожого на автомобіль для перевезення рідких речовин та дані з google-мап.

  Три спеціальних вантажних автомобіля «МАН» з цистернами для перевезення рідкого кисню (спеціалізований автотранспорт для переміщення хімічних речовин) 07.09.2014 року приблизно о 09.48 прибули до пункту пропуску «Чугунівка» Харківської митниці з Росії.

  Зазначені автомобілі слідували з м. Ростов-на-Дону (РФ) до м. Дніпропетровськ для завантаження рідким киснем.

  Оскільки діяльність пунктів пропуску на Сході країни призупинено, митне оформлення зазначених транспортних засобів було здійснено в зоні діяльності Харківської митниці за вибором перевізника.

  Через два дні (09.09.2014) вищевказані автомобілі з вантажем «рідкий кисень» прибули до пункту пропуску «Чугунівка» з метою виїзду до РФ. Товаровідправником даного вантажу є підприємство „ПАО Лінде Газ Україна”, яке зареєстровано за адресою: м. Дніпропетровьск вул. Кислородна 1.

  Товароотримувач - філіал ТОВ „КриоГаз”, який зареєстрований за адресою: Ростовська область м.Таганрог, вул. Чехова, 58а.

  Після проведення необхідних митних процедур зазначені автомобілі були випущені з митної території України відповідно до чинного законодавства.

  Співробітники митниці здійснюють спільний контроль в пунктах пропуску разом з підрозділами прикордонної служби та іншими контролюючими органами.

  Що стосується зображення іншого неспеціалізованого автомобіля – переміщення через пункт пропуску на державному кордоні не здійснювалось.

  Здійснення контролю поза межами пунктів пропуску не є компетенцією митниці.

  Прес-служба Анатолія Макаренка

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.