• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • В Киеве усиленно готовятся к массовым происшествиям

    Опубликовано: 2014-05-22 07:43:00

    21 травня поблизу Московського мосту у акваторії Дніпра пройшло інструктивне заняття рятувальників щодо порятунку людей на воді. У ході навчань начальницький склад Державних пожежно-рятувальних частин повторив та наочно переглянув способи порятунку потопаючих. Працівниками водолазно-рятувального відділення було проведено майстер клас з порятунку кількома способами – з борту човна чи катера, дістаючись до потопаючого вплав, а також, у разі, якщо людина знаходиться недалеко від берега, за допомогою рятувального кола чи кільця Александрова, інформує ГУ ДСНС України у м. Києві

    Якщо порятунок потопаючого проводиться за допомогою катера чи човна, то необхідно одразу після вилучення людини з води почати надавати першу медичну допомогу – робити штучне дихання та непрямий масаж серця.

    Окрім того і рятувальники, і усі присутні засвоїли, що у рятувальників є всього 5-7 хвили для того, аби врятувати людину, яка тоне. Саме за цей час усі органи ще працюють так, як потрібно. Якщо на порятунок пішло більше часу – ймовірно, що людина не виживе, оскільки її мозок почав вмирати.

    По закінченні інструктажу та наочної демонстрації кожен з представників пожежних частин потренувався на навчальному манекені надавати первинну меддопомогу, а також закидати рятувальний круг. Важливо наголосити, що ефективним закиданням кола є таке, коли засіб порятунку падає поблизу тонучої людини не далі, аніж за 2 метри від неї, а також якщо не травмує потопаючого.

    Такі тренування є необхідними і ефективними, оскільки от-от буде оголошено купальний сезон у столиці. Користуючись набутим досвідом, можна сказати, що велика кількість людей у Києві тоне саме на початку та у кінці купального сезону, оскільки вода є не досить прогрітою і через перепади температур (прогріте повітря, розігріте тіло – холодна вода) м’язи можуть хапати судоми. Ще більшу небезпеку становить плавання у нетверезому стані, оскільки людина не може адекватно оцінювати свої можливості та реагувати на ситуацію.

    Головне управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві наголошує, що купатися у Дніпрі необхідно обережно і на тверезу голову. Відпочивайте завжди безпечно і слідуйте за усіма, хто відпочивайте поруч, оскільки життя в кожної людини лише одне і його треба берегти понад усе.

    Источник

    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.