• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Украина должнв выйти из СНГ и Договора о дружбе с Россией - Стецькив
  Опубликовано: 2014-05-05 10:39:02
  Україна має припинити участь у Співдружності Незалежних Держав (СНД) та розірвати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією, вважає Тарас Стецьків, координатор виборчої кампанії кандидата в президенти України Анатолія Гриценка по Західній Україні. Так Стецьків прокоментував інформацію про участь російських громадян та військових підрозділів у бойових діях на Донбасі та в Одесі.

  «Ще 4 квітня представник України офіційно пообіцяв «розглянути питання» про вихід нашої країни з СНД. 29 квітня МЗС досі «розробляло алгоритм» для цього. Ви його в мікроскоп розглядаєте? Негайно вийти з цієї постімперської «Співдружності» – і остаточно обвалити її, засвідчивши самотність фашистського агресора Росії! Чому досі не внесений і не розглянутий в сесійній залі урядовий законопроект про денонсацію «Договору про дружбу, співробітництво і партнерство» з РФ? Скільки ще українців мають закатувати російські спецназівці, щоби ми юридично припинили цю аморальну «дружбу»?», – сказав Тарас Стецьків.

  За словами Стецьківа, такі кроки необхідні в якості дипломатичних та економічних санкцій України проти Росії, демонстрації політичної волі держави.

  «Уже весь світ переконався, що проти нас діють професійні диверсійні загони, сучасну армійську зброю і техніку для яких постійно перекидають з Росії. Іншими словами, Путін не зупинився на Криму й посилює диверсійну війну в материковій Україні. Вмовляння, заклики, погрози і «женевські папірці» правлячої команди тимошенківців не вплинули на кремлівського фюрера. Мусимо перейти до рішучих дипломатичних та економічних дій! Анатолій Гриценко давно констатував: жодні двосторонні взаємини України з РФ неможливі, поки Путін при владі, а Крим не повернуто.Час привести міжнародно-правову базу у відповідність до реальності», –  заявив Тарас Стецьків.
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.