• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Как идет подготовка к выборам в Черновицкой области
  Опубликовано: 2014-04-29 16:01:18

  На 25 травня 2014 р. було призначено вибори Чернівецького міського голови. Передвиборча ситуація в місті характеризується втратою Партії регіонів електоральної підтримки та потенціалом до зростання рейтингу колишніх опозиційних партій. Участь у виборах Чернівецького міського голови, найбільш імовірно, візьмуть О.Каспрук (ВО “Батьківщина”), О.Коломієць (УДАР), Н.Горук (ВО “Свобода”), Р.Цаплюк (місцевий бізнесмен), В.Михайлішин (колишній секретар Чернівецької міської ради, “Рідне місто”). Разом з тим, агітаційну діяльність місцеві організації партій та потенційні кандидати фактично не починали. Ознаки роботи виборчих штабів відсутні. В місті з’явилися іміджеві біг-борди із написом «Чернівці. Автомайдан. Приєднуйтесь!!! Олексій Коломієць». Водночас, О.Коломієць як потенційний кандидат від УДАРу спростовував зв’язок між появою біг-бордів та початком його виборчої кампанії. 15 квітня 2014 р. відбулася презентація громадського об’єднання «Нові Чернівці» за участю керівника організації Р.Цаплюка. Чернівецька міська ТВК не виявляє особливої активності у напрямі підготовки до виборів Чернівецького міського голови, однак 5 квітня 2014 р. вона оголосила про початок виборчого процесу з позачергових виборів Чернівецького міського голови. Чернівецьким міськвиконкомом було визначено місця розміщення агітаційних стендів, які були встановлені поблизу більшості дільниць, однак агітаційні матеріали на них поки що розміщено не було.

  ЗВІТ ДОВГОСТРОКОВОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПОЗАЧЕРГОВИМИ МІСЦЕВИМИ ВИБОРАМИ 25 ТРАВНЯ 2014 р.
  1-23 квітня 2014 р.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.