• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Какую смертельную опасность таит рыба из киевских водоемов
  Опубликовано: 2014-02-05 23:38:43

  Риба, яку виловлюють у київських водоймах, не є задовільної якості

  Тому фахівці не можуть рекомендувати її для споживання. Про це повідомила директор науково-дослідного інституту «Держводекологія» Олена Сидоренко, передає УНН.

  «Риба, що виловлюється для особистого споживання і не проходить санітарно-екологічну експертизу, не може реалізовуватися. Вона часто містить різні шкідливі речовини, зокрема тяжкі нітрати. Тому нині споживати рибу зі столичних водойм небезпечно», — зауважила Сидоренко.

  Зокрема, експерт розповів, що науковці розробили спеціальну програму, яка передбачає очищення водойм. Однак поки що існують проблеми з її реалізацією.

   «Ми вже розробили програму для очищення водойм, і якщо ми достукаємося до відповідних столичних органів, то вона може бути поширена навіть по всій території України. Якщо до нас дослухаються, то зможемо вживати рибу зі столичних водойм», — підкреслила Сидоренко.

  Голова ВГО «Асоціація рибалок України» Олександр Чистяков додав, що така програма існує вже півроку і її подали до КМДА, та «з ряду причин її поки не можуть прийняти».

  Він також підкреслив, що сьогодні існує проблема знищення багатьох київських водойм, які все частіше засипають землею і забудовуть.

  «Якщо у 1991 році у столиці було 480 водойм, то зараз їх залишилося дещо більше 200. Всі інші зникли безслідно, і це тому, що Київ є фактично єдиним містом в країні, де не проводиться паспортизація водойм. Це все робиться не випадково і пов’язано з дорогою київською землею. Наші водойми засипають і забудовують. Це ось вже вся Троєщина та й Осокорки», — зазначив  Чистяков.

  Источник: http://kyiv.comments.ua/news/2014/02/05/180029.html

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.