• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Под Киевом массово грабят дачи
  Опубликовано: 2013-12-02 07:03:02

  Вкрали, випили, - у тюрму. Такий шлях вже не вперше пройшли троє киян. Заради грошей, які спускали на алкоголь і наркотики, вони обчистили не одну дачу у Борисполі. Виносили все, навіть акумуляторні батарейки та білизну. Подробиці - далі.

  Дзвінки від пограбованих власників дач до бориспільської міліції почали надходити у вересні. Невеличке садове товариство на 20 будиночків крадії бомбили прицільно. Злодії підчищали все, залишаючи лиш голі стіни.

  Віктор Гончаренко, командир взводу патрульної служби Бориспільського міськвідділу міліції:

  - Виносилися як електроінструмент, побутові речі, картини, ікони, алкогольні напої, дріб'язок, батарейки і таке інше.

  На постійну охорону своїх маєтків дачники гроші зібрати так і не змогли. Ті ж, хто живе тут постійно, як-от Володимир, знов згадали про старенькі ворота.

  Володимир Циганков, мешканець садового товариства:

  - Кожна людина - виїхав, ліньки, забув закрити за собою, і отак все літо вони були відкриті. А після цих випадків крадіжок знов відремонтували, знов на замок.

  Втім, крадіжки продовжувалися. Міліція опитала будівельників, які працювали на дачах. Вони таки й згадали, що бачили тут підозрілих чоловіків.

  Михайло, будівельник за наймом:

  - Більше на них увагу звертали, бо хлопці були, внєшній вигляд був, в татуїровках, то на них звернули увагу.

  Міліція почала вистежувати чоловіків із подібними прикметами і, ось нарешті пощастило: злодіїв упіймали просто-таки на гарячому.

  Віктор Гончаренко, командир взводу патрульної служби Бориспільського міськвідділу міліції:

  - Під час затримання дані особи чинили опір, намагалися втекти з місця, але були затримані.

  - Дерев'яна скарбничка, ікона були вилучені у підозрюваного під час вчинення ним крадіжки з дачного будинку.

  Усе це, як і попередні трофеї, злодії-кияни планували збути на ринку в столиці, або ж віддати в ломбард. А виручку - спустити на алкоголь і наркотики. Тепер і без першого і без другого вимушені очікувати рішення суду, який відправить їх у в'язницю на найближчі 3-6 років.

  Источник


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.