• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Под Киевом произошло резонансное ограбление
  Опубликовано: 2013-11-05 00:08:17

  Майже триста тисяч гривень винесли злочинці з Боярської гімназії, що на Київщині. Нападники не взяли нічого, окрім грошей з сейфа. Тож правоохоронці переконані - грабіжники діяли за наведенням.
  Директорка Боярської гімназії показує сейфа, що без задньої стінки - тепер це просто скриня.
  Світлана Сушко, директор Боярської гімназії:
  - В ніч з пятниці на суботу десь в пів п'ятої зателефонував мені охоронець і повідомив, що здійсненого збройний напад на приміщення гімназії. Його зв'язано, побито, кабінет директора відкритий, сейф винесений, в коридорі розрізаний, і з нього там щось украдено.
  Двоє нападників, ймовірно, залишилися у приміщенні з вечора, а вже вночі знешкодили охоронця і взяли ключі від директорського кабінету. Скільки грошей було у сховку, керівниця закладу не знає - принаймні так сама каже.
  Світлана Сушко, директор Боярської гімназії:
  - У цьому сейфі, від якого я маю ключі як директор, є маленький сейф всередині, від того сейфу має тільки громадський бухгалтер благодійного фонду, у нас є благодійний фонд, які там кошти, кому належали, скільки, я не знаю, цим питанням я не займаюся.
  Втім, під замком були не тільки гроші, зібрані доброчинним фондом на потреби гімназії. Зі слів правоохоронців, там лежало більше 300-т тисяч гривень.
  Микола Жукович, керівник відділу ГУ міліції Київської області:
  - Принаймні ми знаємо про суму 60 тис грн, це кошти безпосередньо самої школи, батьківські взноси, і один із співробітників школи поклав туди на зберігання гроші свої приватні в сумі 30 тисяч доларів і 18 тисяч гривень.
  Зловмисники йшли саме по банкноти, твердять у закладі, бо ані комп'ютерів, ані іншої офісної техніки не взяли. Знали нападники і про те, що ключі від директорського кабінету зберігають окремо.
  Сергій, охоронець гімназії:
  - Тут немає ключів від приймальної директора, тут вони не находяться, ключі находяться в нашій комнаті, на щитку їх немає.
  Все, що коїться в коридорах гімназії - знімають камери спостереження. Втім, грабіжники облич не ховали, тож тепер відео вивчають правоохоронці.
  Сергій, охоронець гімназії:
  - Всі двіженія по етажам, повністю комплекс гімназії весь под наблюдением, монитор показує, датчики движенія, і пише.
  За розбійний напад злочинцям загрожує до 12 років ув'язнення.

   

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.