• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Продолжение скандальной стройки в Киеве на Троещине
  Опубликовано: 2013-09-03 03:03:00
  Навряд чи 7 серпня стане державним святом, але мешканці Троєщини його точно святкуватимуть.
   
  Саме цього дня люди встали, порвали кайдани і показали забудовникам по просп. Маяковського, 4, що кропити землю піною від вогнегасників та газом балончиків – шкідливо і для «бізнесу», і для здоров’я. Півторатисячний натовп людей вщент розніс залізний паркан, побив скло в будівельній техніці та погнав, мов козаки яничарів, охоронців незаконної забудови геть з Деснянського району. Але чи відступив забудовник, чи визнав він свою поразку? – подробиці з’ясовуємо у прес-секретаря прокуратури Деснянського району Ярослави Первомайської.
   
  Для того, щоб зупинити будівництво по просп. Маяковського, 4, прокуратура провела чималу роботу. Поцікавилась в столичній інспекції архбудконтролю чи “все ок” з документацією у забудовника.
   
  Коли з’ясувалось, що проектна документація не відповідає роботам, що проводяться – чемно попросила скасувати реєстрацію декларації про початок будівельних робіт, а архбудконтроль чемно погодився це зробити.
   
  Також прокуратурою був поданий позов до господарського суду з метою скасувати рішення Київради про виділення цієї земельної ділянки і вже 3 вересня о 10:30 суд має розглянути це питання і, якщо стануть зорі, то може й винесе рішення.
   
  Враховуючи, що рішення Київрадою було прийнято ще в 2010 році, залишається не зрозумілим, чого, власне, було чекати? Чому одразу не можна було оскаржити суперечливе рішення Київради?
   
  Певно, що без громадського тиску дуже важко вчиняти правильні і потрібні дії. Але разом з тим, це вже в минулому. Чи зроблять люди висновки з цієї історії, чи прийдуть на суд підтримати позов прокуратури, чи будуть боротись далі – дізнаємось вже зовсім скоро!
   
  Источник
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.