• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Киеве будет зверский самосуд над сотрудниками фирмы-лохотрона
  Опубликовано: 2013-04-28 08:17:11

  Розлючені шукачі ледь не розгромили один такий офіс - влаштувавши самосуд над роботодавцями-шахраями

  У Києві розгромили офіс фірми, яка обманювала людей при працевлаштуванні 
  Їм обіцяли золоті гори, але відібрали останні крихти. Безробітні українці з самих різних регіонів "купилися" на привабливі вакансії в столиці. Однак, приїхавши до Києва і заплативши фірмі-посереднику, залишилися і без роботи, і без грошей.

   Сьогодні розлючені шукачі ледь не розгромили один такий офіс - влаштувавши самосуд над роботодавцями-шахраями. Олена Механік бачила, як це було.Ще вчора вони переступали через цей поріг з надією, а сьогодні штурмують з люттю.Крихітний кабінет. Іконки над дверима, камера під стелею, непривітний менеджер за столом.Кожен з них клюнув на одну наживку - оголошення про вакансії з солідною зарплатою

  Ліда Нагаєвська, потерпіла (Вінницька область):

   - На об'яву подзвонила, вона каже - три тисячи. Я кажу, що це, хіба три тисячи за тиждень? За тиждень три тисячи? А вона - да! Це правда!

   А далі все за відпрацьованою схемою, стверджують жертви. Людині пояснюють - його працевлаштують, але треба виконати кілька умов - оселитися в гуртожитку, заплатити за проживання, харчування та спецодяг. 600 гривень. Інакше роботи не бачити. Тих, хто погодився, змушують підписати договір в київському офісі. У столиці таких чотири. А потім клієнта відправляють у гуртожиток.

   Зовні презентабельно. А всередині двоярусні ліжка з дощок.Неждані гості вимагають аудієнцію з керівництвом контори.

   Менеджер вирішує ретируватися. Міліціонери нагодилися вчасно.Однак на правоохоронців у скривджених клієнтів надії мало - адже псевдотрудоустройства щодня відбуваються у дільничного на очах - його кабінет у цьому ж будинку.

  Євген Чепелянскій, активіст:- При мені було написано близько тридцяти заяв до міліції потерпілими.

   На жаль, ніякої реакції переконливою я не бачу, оскільки так само саме ці шахраї працюють, так само саме обманюють людей щодня.

   Сьогоднішній бунт закінчився останнім попередженням - люди пообіцяли, якщо їм не повернуть гроші, влаштують самосуд.

  Олена Механік, кореспондент:- А поки, щоб попередити подібні ситуації активісти розклеюють по місту ось такі от листівки з адресами - куди краще не ходити, щоб гроші були цілі і нерви.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.