• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Киеве свирепствует новый и очень страшный вид гриппа
  Опубликовано: 2013-03-12 03:03:33

  Запасів медикаментів в комунальних аптеках і лікарнях більш ніж достатньо. Ціни ніхто накручувати не буде – ми за цим слідкуємо. Навіть якщо в квітні епідпоріг буде перевищений, паніки серед людей не виникне

  До Києва «прийшов» новий штам вірусу грипу В – «Вісконсин». Тільки за минулий тиждень у столиці на грип захворіли 25 тисяч осіб, і до перевищення епідпорогу не вистачає всього 15%.

  - З початку епідемічного сезону люди хворіли вже всім знайомим «свинячим» грипом. Але за останній тиждень зросла кількість захворювань на грип типу «В» – «Вісконсин». Хворіють і на грип H3N2 – «Вікторія». Але він не такий небезпечний, оскільки вже ходив в Україні вісім років тому, і на нього у багатьох імунітет, – зазначила завідуюча відділом Інституту епідеміології та інфекційних захворювань НАМН Алла Мироненко, яку цитує “Київ Коментарі“.

  За словами лікарів, симптоми «Вісконсина» такі ж, як і при інших типах грипу.

  - А новим його називають тому, що він зазнав мутації. Характерною ознакою всіх видів грипу є різке підвищення температури тіла. Далі виявляються ускладнення. Це може бути ангіна, бронхіт і навіть запалення легенів, – пояснив головний імунолог Києва Олег Назар.


  Лікарі кажуть: якщо захворів – краще викликати «швидку» і лягти на пару днів у лікарню.

  - При грипі завжди дуже висока температура. Зазвичай вона важко збивається. Наші люди звикли лікуватися вдома. Такого робити ні в якому разі не можна, оскільки висока температура може спричинити ускладнення. Якщо вам пропонують госпіталізацію і стаціонарне лікування – не відмовляйтеся, – підкреслив головлікар поліклініки № 5 Володимир Романюк.

  Тим часом столичні аптеки вже щосили готуються до можливого ажіотажу: закуповують маски і популярні ліки від грипу та ГРВІ.

  Столична влада запевняє, що до можливої ​​епідемії грипу готові.

  - Запасів медикаментів в комунальних аптеках і лікарнях більш ніж достатньо. Ціни ніхто накручувати не буде – ми за цим слідкуємо. Навіть якщо в квітні епідпоріг буде перевищений, паніки серед людей не виникне. Ну, а що стосується приватних аптек, їх контролює Державна служба України з лікарських засобів, – повідомив директор Департаменту охорони здоров`я КМДА Віталій Мохорєв.

  Нагадаємо, Київ виявився досить близько до епідеміологічного порогу. Зокрема, вірус грипу В, який не реалізував свій епідеміологічний потенціал в цьому році, може дати про себе знати навіть у квітні. Останній раз в квітні несподівано почалася епідемія грипу в 1996 році. Як показує статистика, найбільша захворюваність спостерігається у дітей від 1 до 4 років. Трохи менше – у дітей до 9 років. Серед дорослих показник захворюваності найнижчий.

   

  http://kiev-forum.org

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.