• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Україну дозволено ввозити автобуси і вантажівки, термін експлуатації яких становить 8 років
  Опубликовано: 2005-07-27 16:02:00

  Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України "Про деякі питання ввезення на митну територію України транспортних засобів", який збільшує на три роки вік автобусів і вантажівок, які можна ввозити в Україну.

  Про це повідомляє Офіційне Інтернет-представництво глави держави.

  Так, ухваленим Верховною Радою України законом забороняється ввезення на митну територію України для постійного користування легкових, вантажних автомобілів, автобусів, трамваїв, тролейбусів – коди згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності 8702-8704, 8603 10 00 10 (у тому числі тих, що ввозяться на митну територію України з метою їх розкомплектування на запасні частини), які на момент ввезення виготовлені та/або експлуатувалися більше ніж 8 років (раніше цей термін становив 5 років), крім автобусів та вантажних автомобілів, які ввозяться на митну територію України з метою транзиту або як гуманітарна допомога, та трамвайних вагонів шириною колії 1000 мм, які в Україні не виготовляються.

  Одночасно закон дозволяє здійснювати першу реєстрацію (у тому числі тимчасову) автобусів та вантажних автомобілів, які виготовлені та/або експлуатувалися більше, ніж 5 років, якщо вони на момент відповідають стандартам "ЄВРО - 3". Це стосується автобусів та вантажних автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами (у тому числі тими, що пристосовані для роботи на газовому паливі, біопаливі та інших видах моторного палива).

  Документом, що засвідчує відповідність транспортних засобів стандартам "ЄВРО-3", є сертифікат відповідності, виданий згідно із законодавством України.

  Прийняття цього закону дозволить виконати домовленості між Україною та Європейським Союзом щодо ввезення в Україну автобусів та вантажних автомобілів.

  Цей закон набирає чинності з дня його опублікування, крім статті 2, яка набирає чинності з 1 січня 2006 року.

  Гаряча лінія

   

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 мар, 17:30

  27 мар, 17:00

  27 мар, 16:30

  27 мар, 16:00

  27 мар, 15:15

  27 мар, 14:45

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.