• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Бориспільськими митниками затримано валюту та цигарки
  Опубликовано: 2006-03-17 10:37:00

  Спроби незаконного переміщення через митний кордон валюти та тютюнових виробів попереджено працівниками Бориспільської митниці.

  В першому випадку наш співвітчизник, який прямував з України до Польщі, скористався спрощеною системою митного контролю „зелений коридор”, чим автоматично засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування. Проте виявилося, що у внутрішній кишені куртки, в яку був одягнений пасажир, знаходилося 10 тисяч євро, дані про які були відсутні.

  В другому випадку на батьківщину повертався громадянин Ізраїлю, скориставшись „зеленим коридором”. В пункті спільного огляду ручної поклажі було виявлено, що в одному з відділень барсетки пасажира знаходиться 10 тисяч доларів США.

  В обох випадках дозвільних документів на вивезення валюти громадяни не мали.

  Варто нагадати, що громадянам без обов’язкового декларування дозволено перевозити іноземну валюту у сумі, що не перевищує 3 тис. доларів США (чи еквівалент цієї суми). Отже, уся валюта, що була у громадян понад встановлену норму – вилучена.

  Отже, уся валюта, що була у громадян понад встановлену норму – вилучена.

  В третьому випадку громадянин Лівії з України повертався через Бориспільську митницю на батьківщину, так само скориставшись спрощеною системою митного контролю. Під час проходження 6 його дорожніх валіз через рентген-апарат, виявилося, що всередині них знаходилося 352 блоки цигарок „More super lights”, „More lights” та „More” українського виробництва, дані про які були відсутні. Як і в попередньому випадку, дозвільних документів на право вивезення виявлених предметів пасажиром надано не було.

  Не задекларовані тютюнові вироби вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.

  "ДМСУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.