• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Затримано наркотичні та психотропні речовини
  Опубликовано: 2006-03-17 14:31:00

  Переміщення через митний кордон України наркотичних та психотропних речовин припинено працівниками Магістральної, Керченської та Київської регіональної митниць.

  В першому випадку в результаті співпраці працівників Магістральної митниці, прикордонників та УСБУ (Харківська область) під час перевірки одного з купе потягу сполученням „Сімферополь-Москва” службовий собака спрацював на сумку одного з пасажирів, нашого співвітчизника. Під час перевірки сумки, під особистими речами було виявлено поліетиленовий непрозорий пакет з подрібненими рослинами сіро-зеленого кольору (попередньо – марихуаною) загальною вагою 2700 г.

  В другому випадку 100 пігулок „Феназепаму” було виявлено працівниками Керченської митниці під час митного контролю теплоходу, який прямував на територію України з Росії. Психотропний препарат знаходився у звичайній аптечці, яка повинна бути на кожному судні. Як зізнався один з працівників теплоходу, він не знав, що цей медикамент є психотропний препаратом.

  В третьому випадку аж три види психотропних препаратів було виявлено працівниками Київської регіональної митниці під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з США на адресу одного з наших співвітчизників. Серед виявленого 107 пігулок „Клоназепаму”, 80 „Гідроморфону” та 60 „Діазепаму”.

  Варто нагадати, що пігулки „Клоназепам” та „Діазепам” є психотропними препаратами, які використовуються зокрема для лікування епілепсії, маніакально-депресивного психозу, паралічу, а „Гідроморфон” є наркотичним засобом, сильним знеболюючим, дія якого в декілька разів вища за морфін. Обіг усіх цих препаратів обмежений.

  В усіх випадках наркотичні речовини та психотропні препарати вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.

  "ДМСУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.