• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Закон "Про нормування у будівництві"
  Опубликовано: 2006-04-03 16:27:00

  Законопроектом пропонується встановити правові та організаційні засади нормування у будівництві в Україні та створити умови для забезпечення єдиної державної політики у цій сфері.

  На думку розробників проекту, нормування у будівництві є одним з найважливіших напрямків діяльності будівельного комплексу. Однак, роботи у цій сфері до цього часу опосередковано регулюються законами "Про стандартизацію", "Про підтвердження відповідності", "Про основи містобудування" та "Про архітектурну діяльність", які не охоплюють повною мірою діяльність сфери нормування у будівництві, а лише врегульовують окремі питання, що є складовими нормотворчої діяльності у будівництві.

  Передбачається створити організаційно-правові засади нормотворчої діяльності у сферах будівництва, містобудування та архітектури, а також повну базу нормативно-правових актів та нормативних документів у будівництві.

  Положеннями законопроекту визначаються статус та функції центрального органу виконавчої влади у сфері нормування в будівництві, організаційні засади формування національної програми у цій сфері та розроблення, прийняття, скасування національних, відомчих і територіальних будівельних норм.

  Реалізація положень законопроекту має сформувати організаційні принципи роботи у сфері нормування в будівництві, створити основи для розроблення потужної методологічної бази для здійснення нормування у будівництві, а також організаційно структурувати роботу з розроблення, погодження, прийняття та перегляду будівельних норм.

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.