• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Австрія підтримує енергетику України: новий внесок у €5 млн

  Опубликовано: 2024-05-23 13:00:57

  Австрія продовжує активно підтримувати Україну у важкі часи, оголосивши про новий внесок у розмірі 5 мільйонів євро до Фонду підтримки енергетики України. Цю ініціативу Міністерство енергетики України повідомило громадськості, підкреслюючи важливість подібних міжнародних інвестицій у відновлення енергетичної інфраструктури, що постраждала від російських агресійних дій.

  Леоноре Гевесслер, федеральний міністр клімату, навколишнього середовища, мобільності, інновацій та технологій Австрії, особисто оголосила про новий внесок країни, підкресливши, що такі дії є важливим виразом підтримки в умовах гібридної війни, яку веде Росія.

  "Україна переживає складний період, і ми відчуваємо моральну і практичну обов'язковість підтримувати її у зусиллях з відновлення енергетичних об'єктів. Цей внесок свідчить про нашу тверду підтримку українського народу", – заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, висловивши вдячність Австрії за стабільну допомогу.

  Варто відзначити, що це вже другий внесок Австрії до Фонду підтримки енергетики України, створеного два роки тому за спільної ініціативи Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. Попередній внесок становив 10 мільйонів євро і вже був успішно використаний для придбання необхідного обладнання для українських енергетичних об'єктів.

  За допомогою попереднього внеску було придбано парову турбіну для однієї з ТЕЦ, спецтехніку та інше обладнання, яке використовується на прифронтових територіях, зокрема у Сумській, Харківській та Херсонській областях. Ці кроки спрямовані на підтримку ефективного функціонування енергетичної системи в умовах війни.

  Новий внесок у €5 млн є важливим кроком у підтримці України в її боротьбі з енергетичними викликами, що виникають на тлі агресії з боку Росії. Австрія підтверджує свою готовність до співпраці із Україною на шляху до стабілізації та відновлення національної енергетичної інфраструктури.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.