• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Обсяг нової допомоги для України від західних країн значно зменшився

  Опубликовано: 2023-12-08 17:00:44

  За результатами дослідження, проведеного Кільським інститутом світової економіки, виявлено, що обсяг нової допомоги для України від західних країн значно зменшився. Протягом серпня-жовтня 2023 року обсяг допомоги скоротився майже на 90% порівняно з аналогічним періодом 2022 року, досягнувши історичного мінімуму.

  За даними дослідження, військову підтримку надали США на суму 44 млрд євро, ставши найбільшим донором. Другим за розміром стала Німеччина з обіцянкою підтримки понад 17 млрд євро. Інші важливі донори включають Фінляндію, Ірландію, Хорватію, Литву, Люксембург, Нідерланди, Норвегію, Швецію, Швейцарію, Канаду та Велику Британію.

  Щодо військової допомоги, заявленої на важке озброєння, з 25 млрд євро, 43% припадає на США, а 47% – на всі країни та інституції ЄС разом.

  Зараз в Європейському Союзі обговорюється фінансування для України на рівні 50 млрд євро на період 2024-2027 роки, однак це рішення вимагає одностайності членів.

  Спадкоємність допомоги стала особливо актуальною, оскільки багато країн-донорів складають увагу на майбутні вибори, що може загрожувати фінансуванню.

  Важливе рішення в США, яке передбачає виділення 110 млрд доларів на допомогу Україні, поки не отримало підтримки в Сенаті, що створює загрозу для подальших успіхів України у війні.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.