• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Відновлення польотів з аеропорту Бориспіль залишається поки що важкодосяжною метою

  Опубликовано: 2023-12-07 17:00:53

  Відновлення польотів з аеропорту "Бориспіль" залишається поки що важкодосяжною метою, заявив Михайло Подоляк, радник голови Офісу Президента, у програмі "Аргумент".

  За його словами, більшість позитивних змін можливі лише за умови стратегічної поразки Росії на лінії фронту. Повернення рейсів в "Борисполі" ускладнюється численними завданнями, які потрібно вирішити.

  Подоляк наголосив, що безпека має величезне значення, і вона повинна бути вирішена більш об'ємно та суттєво. Поки Росія продовжує повітряні теракти, відновлення рейсів залишається у сфері планів.

  "Ми розуміємо, що інтенсивність не зменшується, попри той факт, як каже президент, що почався новий етап війни", - додав він.

  Поки питання безпеки не буде вирішено, важко говорити про відкриття "Борисполя" для повітряних перевезень. Подоляк підкреслив, що необхідно укладати домовленості з партнерами для постачання систем ППО.

  "Тут буде багато різних рішень, і ці рішення вже логістично завершені. Йдуть поставки", - відзначив він.

  Важливим кроком буде також аналіз того, як Росія використовуватиме свої повітряні сили цієї зими для атак.

  Загалом, з огляду на безпеку та геополітичні обставини, відновлення аеропорту "Бориспіль" виглядає як завдання, яке залишається поза межами найближчої перспективи.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.