• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Україна залишається лідером благодійності: Друге місце у світі за рейтингом CAF

  Опубликовано: 2023-11-13 16:00:01

  Україна підтверджує своє позицію як одна з найбільш щедрих країн світу, посідаючи друге місце в глобальному рейтингу благодійності за даними британської організації CAF, що було оголошено в порівнянні з результатами того ж періоду минулого року.

  Найщедрішою країною шостий рік поспіль залишається Індонезія. Однак Україна, набравши 13 балів у 2022 році, порівнюється зі "справжнім альпіністом" в своїй внеску у світ благодійності. У минулому році Україна займала 10-те місце у глобальному рейтингу.

  Дослідження CAF також вказує, що серед дорослих українців 78% вказали, що надають допомогу незнайомцям, 70% регулярно донатять, а 37% займаються волонтерством.

  Бали в рейтингу враховують середнє значення відповідей населення. Найвищий бал (100) свідчить про високий рівень благодійності. Глобальний індекс благодійності зараз складає 39, всього на один пункт менше, ніж у 2021 році, що свідчить про збереження інтересу до благодійності під час пандемії.

  Згідно дослідження, 72% світового населення, або 4,2 мільярди людей, виявили підтримку іншим під час складних періодів.

  Перша десятка лідерів глобального рейтингу благодійності виглядає наступним чином:

  Індонезія
  Україна
  Кенія
  Ліберія
  Сполучені Штати
  Мʼянма
  Кувейт
  Канада
  Нігерія
  Нова Зеландія

  Зазначимо, що у топ-100 рейтингу не потрапила Росія, посідаючи 102-е місце, а останнім у списку стала Польща на 142-му місці.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.