• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Гідравлічні фільтри для промислового обладнання

  Опубликовано: 2023-10-13 16:27:17

  Що таке гідравлічні фільтри та як вони працюють

  Промислове обладнання відіграє важливу роль у сучасній промисловості, забезпечуючи виробництво різноманітних товарів та послуг. Гідравлічні фільтри – це пристрої, призначені для очищення гідравлічних масел та рідин, що використовуються у гідравлічних системах промислового обладнання. Ці фільтри виконують важливу функцію – вони видаляють із робочої рідини тверді частинки, пил, металеві стружки та інші забруднення, які можуть пошкодити гідравлічні компоненти та призвести до збоїв обладнання. Принцип роботи ґрунтується на фізичних та хімічних процесах очищення. Основними елементами фільтра є фільтруючий матеріал та корпус. Гідравлічна рідина пропускається через матеріал, що фільтрує, який затримує тверді частинки і забруднення, а чиста рідина виходить з фільтра і повертається в гідравлічну систему.

  Функції гідравлічних фільтрів

  Гідравлічні фільтри https://ultrafilter.com.ua/ виконують кілька важливих функцій, які роблять їх невід'ємною частиною гідравлічних систем промислового обладнання:

  1. Основною функцією є затримання та видалення твердих частинок та забруднень із робочої рідини. Це включає пил, бруд, металеві стружки та інші дрібні частинки. Видалення цих частинок запобігає їх попаданню в гідравлічні компоненти, що може спричинити знос, пошкодження та зниження продуктивності обладнання.

  2. Гідравлічна рідина повинна залишатися чистою та вільною від забруднень, щоб забезпечити надійну роботу гідравлічної системи. Гідравлічні фільтри сприяють підтримці чистоти рідини, що збільшує термін служби системи та компонентів.

  3. Забруднена гідравлічна рідина може спричинити знос та пошкодження гідравлічних компонентів, таких як насоси, клапани та циліндри. Гідравлічні фільтри допомагають запобігти таким проблемам, забезпечуючи безперебійну роботу обладнання.

  4. Якщо гідравлічна рідина містить воду, це може призвести до корозії металевих компонентів. Гідравлічні фільтри сепаратори води ефективно видаляють вологу з рідини, запобігаючи корозії та збільшуючи термін служби обладнання.

  5. Чиста гідравлічна рідина працює більш ефективно та забезпечує кращу продуктивність системи. Гідравлічні фільтри сприяють оптимізації роботи обладнання.

  Вибір гідравлічних фільтрів для промислового обладнання

  Застосування гідравлічних фільтрів на промислових підприємствах є важливим кроком у забезпеченні безперебійної та надійної роботи обладнання. При їх виборі слід враховувати декілька ключових аспектів.

  Різні гідравлічні системи використовують різні типи гідравлічних рідин, і вибір фільтрів повинен відповідати цим рідинам. Наприклад, деякі рідини можуть бути більш в'язкими або містити агресивні хімічні компоненти, які потребують спеціалізованих фільтрів.

  Продуктивність фільтра визначає, скільки рідини він здатний очищати за певний період часу. Це важливо задля забезпечення ефективної роботи гідравлічної системи. Необхідно вибирати фільтри із достатньою продуктивністю для конкретних потоків рідини.

  Різні програми можуть вимагати різного ступеня фільтрації. Наприклад, для гідравлічних систем з високою точністю допустимих забруднень потрібна тонша фільтрація. Важливо вибирати фільтри з відповідним ступенем фільтрації.

  Фільтри представлені в різних розмірах та конфігураціях. Оптимальний вибір залежить від доступного місця для встановлення на обладнанні. Також важливо враховувати можливість обслуговування та заміни фільтрів.

  Деякі гідравлічні фільтри обладнані системами контролю, які сповіщають про необхідність заміни фільтруючого елемента. Це допомагає запобігти аваріям та забезпечує безперебійну роботу системи.

  При виборі гідравлічних фільтрів важливо переконатися, що вони відповідають галузевим стандартам та нормативам. Це особливо важливо у чутливих галузях, де дотримання стандартів є обов'язковим.

  Де придбати

  Компанія «Ультрафільтр» у своєму каталозі має величезний вибір фільтрів для спецтехніки різного призначення. Взаємодіючи з європейськими компаніями-виробниками, пона постачає на український ринок масляні, паливні, гідравлічні фільтри, сепаратори відомих брендів (Donaldson, Mann, Filtrec, HiFi Filter, Parker, Mfilter, Wix, MC Filter, Sotras, Noitech, Mahle, Hydac). Купуючи фільтр, клієнт може бути впевнений в тому, що отримає поради від консультанта та купить оригінальну продукцію з гарантією на неї.

  Уважний підхід до вибору та догляду за гідравлічними фільтрами допомагає підприємствам заощадити кошти, запобігти аваріям та забезпечити стабільну роботу обладнання. Гідравлічні фільтри – це інвестиція в надійність та довговічність промислового обладнання, що зрештою сприяє підвищенню конкурентоспроможності підприємства.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.