• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Лендінг та односторінковий сайт: в чому різниця?

  Опубликовано: 2023-09-14 22:19:03

  У світі веб-розробки та маркетингу існує безліч термінів і понять, і два з них, які часто сплутують, - це лендінг та односторінковий сайт. Ці два типи веб-ресурсів мають свої особливості та застосування, і для кращого розуміння важливо з'ясувати, в чому полягає їхнє відмінність.

  Лендінг: Основна мета - конверсія

  Лендінг, або лендінг-сторінка, є веб-сторінкою, спеціально створеною для одного основного завдання - залучення уваги відвідувача та перетворення його на клієнта або потенційного клієнта. Основна мета лендінгу - це конверсія, тобто змушення відвідувача здійснити певну дію, таку як заповнення форми, підписка, придбання товару або послуги.

  Що таке Лендинг або лендинг це?

  Лендінг це веб-сторінка або міні-сайт, призначений для специфічної мети, зазвичай для просування конкретного продукту, послуги, акції або події. Головною метою лендінгу є залучення уваги відвідувачів і перетворення їх на клієнтів або потенційних клієнтів шляхом виконання певних дій, таких як заповнення контактної форми, підписка на розсилку, придбання товару або послуги.

  Лендінг-сторінки зазвичай мають простий дизайн і спрямовані на конкретний відвідувача, надаючи інформацію та переконуючи його діяти. Вони можуть включати заголовки, текст, зображення, відео, кнопки виклику дій (Call to Action), відгуки клієнтів та інші елементи, що сприяють взаємодії з відвідувачем.

  Лендінги дуже популярні в онлайн-маркетингу, оскільки вони дозволяють ефективно просувати продукти чи послуги, збільшуючи конверсію та відстежуючи результати маркетингових кампаній.

  Основні риси лендінгу:

  ● Одна основна мета. Лендінг спрямований на досягнення однієї конкретної цілі.
  ● Зосередженість на продажу. Головна акцентуація робиться на переконанні відвідувачів придбати продукт чи послугу.
  ● Мінімалістичний дизайн. Лендінги зазвичай мають простий дизайн, щоб не відволікати увагу від основного повідомлення.

  Односторінковий сайт: Більше інформації та функцій

  Односторінковий сайт, як і лендінг, складається з однієї веб-сторінки, але він не обов'язково спрямований на одну конкретну мету чи завдання. Він може містити більше інформації про компанію, її продукти та послуги, а також різноманітні функції, такі як меню навігації, блог, портфоліо та інше.

  Основні риси одностраничного сайту:

  1. Різноманітність завдань. Односторінковий сайт може включати багато інформації та функцій, не обмежуючись однією ціллю.
  2. Загальна представницькість. Його ціль - це представити компанію якісно і повноцінно.
  3. Більша складність дизайну. Односторінковий сайт може мати більш розгалужений та складний дизайн, враховуючи різноманітні функції.

  Підсумок

  Основна відмінність між лендінгом і односторінковий сайтом полягає в їхній меті та функціях. Лендінг спрямований на досягнення конкретної мети, зазвичай пов'язаної з конверсією, тоді як односторінковий сайт може бути більш універсальним і вміщувати більше інформації та функцій. Вибір між ними залежить від потреб вашого бізнесу та цілей вашої веб-присутності.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.