• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Чому варто обрати металеві інформаційні таблички?

  Опубликовано: 2023-09-12 23:10:18

  Виробництво табличок металевих від ФОП Гайда

  У сучасному швидкому світі чітке та ефективне передача інформації має першочергове значення. Незалежно від того, чи йдеться про брендинг, ідентифікацію чи обмін важливими деталями, засіб, який використовується для передачі цієї інформації, відіграє значну роль. Коли справа доходить до довговічності, престижу та універсальності, металеві інформаційні таблички є відмінним вибором. У цій статті ми розглянемо переконливі причини вибору металевих пластин, підкресливши важливість технології виробництва для забезпечення їх довговічності та придатності для конкретних застосувань.

  Металеві пластини: престижний і довговічний вибір

  Перш за все, металеві пластини випромінюють престиж. Вони мають незмінну якість, яка передає професіоналізм і увагу до деталей. Крім того, вони розраховані на довгі роки, якщо технологія виготовлення відповідає умовам їх використання. Ця довговічність гарантує, що ваше повідомлення, будь то логотип компанії, інформаційний код чи нагорода, залишатиметься недоторканим і розбірливим протягом багатьох років.

  Сублімаційний друк: економічний і універсальний, але зручний для використання в приміщенні

  Однією з технологій виготовлення металевих пластин є сублімаційний друк. Це економний варіант, який дозволяє створювати на виробі складні візерунки та широку кольорову гаму. Однак важливо відзначити, що вироби, виготовлені за цією технологією, сприйнятливі до впливу прямих сонячних променів, температурних коливань, вологи та хімічних елементів. Тому вони найкраще підходять для внутрішнього застосування, наприклад:

  Металеві дипломи та сертифікати: металеві дипломи та сертифікати, надруковані методом сублімації, створюють вражаючі та пам’ятні нагороди. Вони ідеально підходять для закритих церемоній і презентацій.

  QR-коди для інформації: сублімаційний друк ідеально підходить для додавання QR-кодів до продуктів, посилань на веб-сторінки з детальною інформацією. Яскравим прикладом є використання QR-кодів на вивісках столиків ресторану, що забезпечує легкий доступ до меню.

  Презентаційна продукція: у презентаціях і маркетингових матеріалах металеві пластини, надруковані методом сублімації, додають нотку елегантності та професіоналізму.

  Гравірування та металофото: підходить для використання на вулиці

  Для інформаційних вивісок, розміщених на відкритому повітрі або в суворих умовах, гравіювання та технологія Маталлофото® є найкращим вибором. Вироби, виготовлені за допомогою цих методів, витримують прямі сонячні промені, перепади температури та вплив різних основ, у тому числі лугів. Хоча вони пропонують менше варіантів базового кольору та різноманіття зображень, вони чудово створюють статусні продукти з матовими кольорами та вигравіруваними деталями.
  Запрошуємо ознайомитися на нашому сайті з характеристиками міцності для технології Металлофото®.

  Наша компанія-виробник ФОП Гайда пропонує низку технологій, включаючи сублімаційний друк, гравіювання та Маталлофото®, щоб задовольнити різноманітні потреби. Ми розуміємо важливість вибору правильної технології для забезпечення довговічності та придатності ваших інформаційних табличок.

  Коли справа доходить до інформаційних табличок, метал є очевидним вибором для тривалої якості та престижу. У той час як сублімаційний друк пропонує універсальність для застосування всередині приміщень, технологія гравіювання та Metallophoto забезпечує довговічність і стійкість для зовнішніх і складних умов. Ми запрошуємо вас до співпраці з нами, де ми гарантуємо ретельний відбір технологій та високу якість продукції, що відповідає вашим потребам. Вибирайте металеві інформаційні таблички для тривалого та престижного враження.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.