• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Між оптимізмом і тривалістю життя знайшли цікавий зв’язок
  Опубликовано: 2022-08-05 20:48:12

  У людей з оптимістичним настроєм набагато більше шансів прожити довге і щасливе життя, ніж у тих, хто дотримується песимістичних поглядів на життя. До такого висновку прийшла група американських вчених на підставі проведеного ними дослідження, передає ТАСС з посиланням на ВВС.

  В експерименті взяли участь близько 70 тис. жінок і понад 1,5 тис. чоловіків. Фахівці зі Школи медицини університету в штаті Массачусетс спостерігали за змінами стану здоров’я добровольців в залежності від їх ставлення до життя.

  Крім того, учасники розповідали про рівень своєї рухової активності, смакові уподобання, а також наявність шкідливих звичок, включаючи пристрасть до куріння і вживання алкоголю. Результати показали, що в середньому тривалість життя людей з оптимістичним світоглядом була на 11-15% вище, ніж у песимістів.

  При цьому, як відзначають вчені, позитивно налаштовані чоловіки і жінки мали більше шансів дожити до 85 років. В якості можливої причини такого явища фахівці назвали той факт, що оптимістам простіше контролювати свої емоції. Отже, вони краще захищені від негативних наслідків стресу.

  «Стрес впливає на імунну систему людини, і тому є вірогідність, що люди з позитивним настроєм здатні краще впоратися з різними інфекціями», — підкреслив професор Брістольського університету Брюс Худ, коментуючи результати дослідження.

  «Наші результати свідчать про те, що підвищення рівня оптимізму може призвести до збільшення тривалості життя і хорошому самопочуттю в похилому віці», — зазначила професор Школи медицини університету Люїнь Чи. Тому вчені рекомендують песимістам навчитися знаходити позитивні сторони у звичайних речах і уявляти майбутнє, в якому все складається добре.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  22 июл, 10:00

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.