• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Відтепер людину можна омолодити на рівні її ДНК
  Опубликовано: 2022-08-02 19:48:46

  Експеримент вчених виявився вдалим, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Вченими з США проведений експеримент, учасникам якого вони змогли знизити біологічний вік на рівні ДНК за допомогою лікарських препаратів. Зокрема, кожен з добровольців помолодшав на 2,5 роки, інформує Ukr.Media.

  Авторами наукового проєкту стали вчені з Каліфорнійського університету. Його добровільними учасниками були дев’ять білих чоловіків віком від 51 до 65 років.

  Люди, які брали участь у даному дослідженні, приймали два протидіабетичних препарати. Також їм робилися ін’єкції гормону росту (соматотропіну).

  Примітно, що спочатку вчені не ставили перед собою завдання домогтися омолодження. Фахівці проводили випробування, щоб перевірити вплив одночасного прийому трьох широко використовуваних в медицині препаратів на імунну систему. Тільки коли фахівці оцінили підсумки річного використання трьох засобів, вони зрозуміли, що зіштовхнулися з несподіваним ефектом цього «коктейлю» — омолодженням.

  «Через рік прийому лікарського комплексу біологічний вік добровольців знизився на 2,5 роки, а імунна система показала ознаки відновлення», — констатували автори роботи.

  Процеси клітинного омолодження в учасників підтверджуються результатами аналізів. Зокрема, у всіх випробовуваних покращилися показники крові. У більшої частини піддослідних також відбулася регенерація тканин вилочкової залози. Коли люди знову здали аналізи, вже через пів року після закінчення прийому препаратів, у більш ніж половини з них, як і раніше, спостерігався антивіковий ефект отриманої терапії.

  За словами вчених, отримані ними дані дуже надихають. Але також результати експерименту потребують повторної перевірки в умовах більш масштабного дослідження.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  22 июл, 10:00

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.