• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У МВС розповіли, коли українці зможуть вільно купувати пістолети
  Опубликовано: 2022-07-04 13:15:38

  З наступного року українці зможуть вільно купувати пістолети. Відповідний закон буде ухвалено найближчим часом.

  Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

  "Українці дали однозначну відповідь щодо дозволу на вільне володіння зброєю. 70% опитаних підтримали право на вільне її носіння. МВС погоджується з рішенням українців, і вже готуються зміни до другого читання законопроекту", - зазначив Андрусів.

  Він підкреслив, що йдеться саме про пістолет, а не гранатомет чи автомат Калашнікова.

  "Відповідне законодавство буде прийнято протягом літа – осені. Після цього певний організаційний час запускатимуться відповідні реєстри зброї", - повідомив Андрусів.

  За його словами, можливо, будуть внесені додаткові рішення, щоб МВС могло зберігати контроль за обігом зброї: перевіряти чию вона, як проходитиме процес реєстрації, у які періоди власник зброї має проходити перевірки.

  Зазначимо, зараз у Верховній Раді готується до другого читання Закон “Про обіг цивільної зброї”.

  Нагадаємо, у "Дії" провели   опитування серед українців   на тему того, хто і як може мати зброю в країні. Він став наймасштабнішим у порівнянні з попередніми двома, які проводили у "Дії" раніше.

  59% українців вважають, що всі громадяни, які відповідають вимогам закону, можуть мати пістолет та вільно носити його із собою у громадських місцях.

  Світлана Манько

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.