• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Ефект від солодощів прирівнянний до споживання спиртного
  Опубликовано: 2022-07-04 14:48:29

  Вчені зі США з’ясували, що переїдання солодким може привести до депресивного психозу. Також ефект від солодощів експерти прирівнюють до споживання спиртного, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Американські психологи з Канзаського університету з’ясували, що дія цукру схожа на дію алкоголю — у великих дозах цукерки і тістечка тільки погіршують психологічний стан, пише Medical Hypotheses.

  Фахівці провели дослідження, під час якого вдалося встановити, що цукор і його замінники, які входять до складу багатьох продуктів, викликають метаболічні, запальні і нейробіологічні процеси, які призводять до депресивного психозу.

  «Солодощі діють як наркотик. Вони дають негайний ефект підвищення настрою, але у великих дозах можуть мати згубні наслідки у вигляді погіршення самопочуття, посилення внутрішнього запалення і збільшення ваги», — заявив доцент кафедри клінічної психології Стівен Іларді.

  Фізіологічний і психологічний ефекти від солодощів автори дослідження порівнюють зі споживанням спиртного.

  «Одна порція алкогольного напою в день безпечна і добре впливає на настрій і енергію людей, тому що алкоголь — чисті калорії, чиста енергія. Але він стає надтоксичним у великих дозах. З цукром ситуація дуже схожа», — вважають експерти.

  Дослідники підкреслюють, що щоденна доза цукру не повинна перевищувати 25 грамів.

  Нагадаємо, що вчені прийшли до висновку, що підсолоджувач аспартам, яким замінюють цукор, може бути небезпечний для здоров’я людини.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.