• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Яких правил слід дотримуватися підліткам, щоб збільшити вироблення гормону росту
  Опубликовано: 2022-07-04 07:24:21

  Що робити, щоб стати вищими?

  Ви низького росту або вам здається, що ви не досить високі? Думаємо, ви багато раз замислювалися над тим, чи можна стати вищими хоча б на кілька сантиметрів, і від чого залежить зростання людини. Розберімось, які методи можуть бути насправді ефективними, а що не більше ніж вигадки, інформує Ukr.Media.

  Від чого залежить зростання людини?

  На те, якого максимального зросту зможе досягти кожен з нас, впливає ряд факторів. Приблизно на 60-80% на зростання впливає генетика. Решту відсотків складають такі фактори, як харчування, фізична активність, сон, шкідливі звички.

  У середньому, зростання людини з віку одного року до початку статевого дозрівання щорічно збільшується на 5 см. В період статевого дозрівання підлітки можуть виростати до 10 см в рік. При цьому стрибки росту у дівчаток трапляються на початку цього періоду, а у хлопчиків — в кінці. Але цей процес дуже індивідуальний і швидкість росту може у кожного бути різною. Після завершення періоду статевого дозрівання ріст людини сильно сповільнюється, і вже залишається мало шансів на те, що ви станете значно вище.

  Однак ви можете допомогти своїм дітям у період статевого дозрівання досягти максимально можливого для їх організму росту. Для цього потрібно знати та дотримуватися певних правил.

  Що робити, щоб стати вище?

  Харчування

  У підлітковому віці дуже важливо, щоб організм, який зростає, отримував всі необхідні поживні речовини. З цієї причини в раціоні повинні постійно бути свіжі фрукти та овочі, білок, цільнозернові та молочні продукти. При цьому варто уникати або зменшити споживання цукру, трансжирів і насичених жирів.

  Якісний сон

  Відсутність якісного сну негативно впливає на здоров’я людини будь-якого віку. Але для підлітків це загрожує серйозними наслідками, у тому числі зниженням вироблення гормону росту.

  Заняття спортом

  Регулярні фізичні вправи мають безліч переваг для здоров’я. Заняття спортом допомагають зміцнити м’язи та кістки, тримати в нормі вагу і збільшити вироблення гормону росту.

  Правильна постава

  Люди з неправильною поставою виглядають нижче, ніж вони є насправді. Якщо підліток постійно сутулиться, це може впливати на фактичне його зростання. Тому намагайтеся стежити за тим, чи рівно ходить або сидить ваша дитина. Крім того, можна зайнятися йогою або будь-якими іншими вправами, які допоможуть домогтися привальної постави.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.