• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Вчені знайшли спосіб позбутися неприємного запаху від тіла після настання 40 років

    Опубликовано: 2022-06-24 07:24:50

    Старечий запах можна усунути, вживаючи смородину.

    Вчені розповіли про те, як позбутися «старечого запаху», який може спостерігатися у людей після 40 років. Характерний аромат може бути викликаний виділенням шкірного газу, відомого як 2-ноненаль, що є побічним продуктом нормального процесу старіння, інформує Ukr.Media.

    Експерти з Університету Чичестера та Університету Токай у Японії стверджують, що є заходи, які допоможуть зменшити ці викиди на шкіру на 80%, що й усуне «старечий запах». Вони виявили, що вживання у їжу чорної смородини у вигляді добавки може допомогти людям запобігти появі характерного аромату, який часто асоціюється з літніми громадянами. Автори дослідження пояснюють, що з віком клітини тіла і сальні залози під шкірою піддаються атакам. Це пов’язано з процесом, званим перекисним окисленням ліпідів — розщепленням жирів, викликаним окислювальним стресом, коли організм виробляє надлишок шкідливих вільних радикалів.

    Завдяки тому, що чорна смородина є потужним антиоксидантом, вона захищає здоров’я клітин і зменшує перекисне окислення ліпідів, що, на думку вчених, призводить до зниження викидів газів. У дослідженні задіяли групу з 14 осіб у віці від 49 до 64 років. Добровольці приймали порошкоподібну добавку з чорної смородини протягом семи днів. Результати показали, що ягоди у середньому скоротили викиди шкіри на 28 %, при цьому у шести учасників вони знизилися до 69 %, а ще у двох — до 82 %.

    Надмірний запах тіла може значно вплинути на самооцінку людини, і ця проблема посилюється з віком, підсумували автори роботи. Але це дослідження показує, що помітне зниження різкого аромату тіла у середньому віці і у літніх людей можливе за рахунок простих змін у харчуванні. За даними NHS, фактори, які можуть погіршити запах тіла, включають у себе фізичні вправи, спекотну погоду, гормональні зміни, надмірну вагу, наявність діабету, захворювання нирок або печінки. Деякі види ліків, включаючи антидепресанти, теж здатні зробити проблему більш вираженою.

    aspekty.net

    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.