• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вчені виявили, що хобі допомагає долати депресію
  Опубликовано: 2022-05-25 06:34:42

  Хобі позитивно впливає на людей з депресією.

  Любов до творчості можна залучити для боротьби з депресією. Про це розповіли фахівці після проведеного експерименту, інформує Ukr.Media.

  У більшості людей є якесь захоплення — малювання, збирання колекцій, гаптування та інше. На думку фахівців, творчість варто використовувати для боротьби з проявами депресивного стану. У новому дослідженні вони аналізували поздовжній взаємозв’язок, що змінюється з часом, між симптомами стресу та хобі у наступних періодах життя.

  Для реалізації плану експерти скористалися даними 8700 осіб, вік яких починався від 50 років, з британського матеріалу щодо вивчення аспектів старішання. На початку експерименту майже 72% людей заявили про наявність певного захоплення, тоді як 15,6% перевищили небезпечну графу за шкалою для визначення депресії. За контролю виявлених факторів, що змінилися з часом, наявність хобі у житті людини пов’язувалася зі зниженням ознак стресу і його розвитку на 30%. Серед тих респондентів, у яких діагностували тривожний стан на початку дослідження, хобі змогло вплинути на можливість одужання на 272%.

  Депресію можна виявити за деякими зовнішніми ознаками, як заявили раніше медики з Індії. За їх словами, на такий негативний стан вказують труднощі з травленням, нудота, біль у спині, втома і безсоння. Підвищений рівень кортизолу пов’язаний з дискомфортом у животі, а це теж вказує на депресію.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.