• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Лікар розповів, яка температура є оптимальною для людського організму
  Опубликовано: 2022-05-22 21:24:34

  Температура 37,1 не завжди свідчить про захворювання, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Ми звикли вважати нормальною температурою тіла — 36,6 градуса. При підвищенні до 37,1, наприклад, багато хто починає вважати себе хворими і шукає причини недуги. Тим часом, така «підвищена температура» не завжди говорить про захворювання, інформує Ukr.Media.

  За словами доктора медичних наук Андрія Продеуса, температура «із серії 37,1», виміряна під пахвою, не повинна викликати занепокоєння. Це — дещо спрощений підхід, і він не зовсім коректний. Якщо ви себе нормально при цьому відчуваєте, лякатися не варто.

  «Сама по собі температура не є небезпечною. Більше значення має самопочуття людини. Якщо є симптоми інтоксикації, людині погано, навіть якщо у неї умовно нормальна температура, тоді вона, швидше за все, хвора», — сказав він.

  Продеус зазначив, що нормальною температурою тіла людини вважається приблизно від 36,2 до 37,2 градуса. Максимальні показники спостерігаються в районі восьмої години вечора. Мінімальні — близько третьої години ночі, під час сну.

  «Ці цифри актуальні, якщо ми говоримо про температуру поверхневих пахвових западин, оскільки поняття людської температури відносне, воно залежить від того, де її вимірюють. Температуру можна вимірювати в ротовій порожнині, в задньому проході і так далі. А якщо ми говоримо про нормальну температуру від 36,2 до 37,2 градуса, то це пахвове вимірювання температури», — каже Продеус.

  Однак, лікар додає, якщо температура вище 37 градусів тримається досить довго, слід все-таки проконсультуватися з лікарем. Такі показники не мають бути частим явищем.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.