• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Інфекціоніст розповіла, як відрізнити коронавірус від грипу
  Опубликовано: 2022-05-18 08:08:58

  Ключовим фактором, за яким можна відрізнити COVID-19 від грипу, щоб почати адекватне лікування, є рівень кисню в крові. Про це розповіла інфекціоніст, медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова в ефірі телеканалу 1+1.

  Вона зазначила, що кількість госпіталізованих за добу пацієнтів буде зростати, оскільки почався сезон грипу. Але сприяти раціональній госпіталізації може пульсоксиметрія.

  «І ви ніколи в житті не відрізните одного пацієнта від іншого, а тому будь-який пацієнт з високою температурою і різними симптомами буде вам потенційно здаватися грипом, коронавірусом або грипом з коронавірусом. Але нагадую всім, що через те, що місць в лікарнях не багато і госпіталізація повинна бути раціональною, то головне при госпіталізації — пульсоксиметр, тобто рівень кисню в крові. Якщо у людини цей рівень 92 — це за українським протоколом, то вона вже повинна бути госпіталізована й отримувати кисневу підтримку», — сказала лікар.

  Вона зазначила, що пересічні українці і навіть деякі лікарі продовжують використовувати «фуфломіцини» або антибіотики, які не лікують ні грип, ні коронавірус, замість того, щоб виміряти рівень кисню в крові і почати, за необхідності, кисневу терапію.

  Раніше Булавінова розповіла про небезпеку поєднання грипу та COVID-19. Імовірність летального результату збільшується удвічі, якщо пацієнт одночасно заразився грипом і коронавірусом.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.