Ці правила повинен дотримуватися кожен, хто проводить за комп’ютером мінімум чотири години щодня, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net
Основні комп’ютерні хвороби і ефективні способи їх уникнути
У людей, які проводять за комп’ютером більше чотирьох годин щодня, істотно зростає ризик розвитку специфічних проблем зі здоров’ям. Незручні пози під час сидіння, постійне очне напруження чинять негативний вплив на кровоносні судини, хребет і безліч інших органів. Уникнути неприємних наслідків можна нехитрими способами, інформує Ukr.Media.
Остеохондроз
Саме він винен в болях спини в 80% всіх випадків. При цьому міжхребетні диски стають менші і вже нездатні функціонувати так само як до цього. Про нього легко дізнатися по хворобливих відчуттях в області рук і плечей, шиї і спини. Крім того, можуть розвиватися головні болі, відчуття слабкості і порушення зору.
Щоб уникнути його появи слід правильно облаштувати робоче місце — відмовтеся від надто м’якого крісла, а монітор повинен бути розташований в точності навпроти ваших очей. Також слід періодично робити перерви в роботі, розминатися і виконувати хоча б елементарні фізичні вправи.
Синдром сухості ока
Очне яблуко людини покриває тоненька плівка особливої слізної рідини, що захищає його, але через зниження кількості моргань в процесі роботи її відновлення сповільнюється, що призводить до втрати достатнього захисту для очей.
Щоб уникнути неприємних наслідків слід пити більше рідини, частіше відволікатися на перерви в роботі, а також намагатися частіше моргати.
Тунельний синдром
Він пов’язаний з постійним здавлюванням серединного нерва, шлях якого простягається через канал в зап’ясті. Такою недугою страждають також музиканти, водії та представники інших професій, чиї кисті були в постійній напрузі.
Ніколи з ним не зіткнутися допоможуть грамотна організація місця роботи — відповідності столу і стільця вашому росту, так само як і клавіатури з мишкою. Також слід періодично робити перерви в роботі, і розминати кисті.
e-news.com.ua