• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • СБУ попередила про появу ворожого чат-бота, який імітує її власний
  Опубликовано: 2022-04-26 12:00:39

  Служба безпеки України звертає увагу користувачів месенджера Telegram на появу фальшивого чат-бота, який імітує бот самої СБУ, покликаний збирати інформацію про дислокацію та переміщення російських військ в Україні.

  "Ворог створює фейкові чат-боти! Російські окупанти намагаються зменшити опір українців та запускають нові фейки. Цього разу вони поширили в мережі фейковий чат-бот зі схожою на офіційний назвою, яка відрізняється лише на кілька літер", — зазначають у спецслужбі.

  Відомство закликає українців обов'язково перевіряти, куди вони надсилають інформацію, наголошуючи, що правильна адреса бота не @stop_rus_war_bot, а @stop_russian_war_bot.

  "Завдяки йому ми отримуємо тисячі ваших повідомлень про дислокацію та переміщення ворога. А потім за цими даними військові методично відмінусовують російських окупантів з нашої землі... Довіряйте лише офіційним сторінкам державних органів і структур та не давайте ворогу отримати перевагу на інформаційному фронті!" — наголошують у СБУ.

  Нагадаємо, що в цей же чат-бот спецслужба закликає повідомляти про боєприпаси, міни, гранати та інші вибухонебезпечні предмети, знайдені на територіях, де перебували російські війська.

  Зазначимо також, що ще на початку березня СБУ відкрила гарячу лінію зі збору даних про військові злочини РФ в Україні. Крім того, такі дані можна повідомляти в бот @russian_war_tribunal_bot.

  Тимофій Бесп'ятов

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.