• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Деяким людям не можна в день пити багато води

    Опубликовано: 2022-04-24 06:34:34

    Деяким людям не можна в день пити багато води. При яких захворюваннях не можна пити багато води в день.

    Лікарі попередили, що при деяких захворюваннях, не можна пити багато води в день. Особливо це стосується гіпертоніків, а також тих, хто страждає захворюваннями нирок. Для звичайних людей, вода, випита у величезних кількостях — набагато більше норми, подібна отрути, інформує Ukr.Media.

    Чому важливо пити воду

    З приходом жарких днів, люди різко збільшують денну норму споживання води. Відбувається це через зміну водно-сольового балансу в крові, що є звичною справою при збільшенні температури, а також під час інтенсивних занять спортом. Людина сильно потіє, організм втрачає вологу, яку вимагає заповнити, тому починається спрага.

    Людське тіло на 70% складається з води. Тому ця рідина відіграє надзвичайно важливу роль у всіх процесах, що відбуваються в організмі. Особливо необхідна вода для:

    — стабільної роботи серцевого м’яза;
    — органів травлення;
    — системи кровообігу;
    — виведення токсинів;
    — підтримки стабільної температури мозку;
    — збереження пружності і молодості шкіри.

    Лікарі наполягають на обов’язковому дотриманні питного режиму. Це означає, що кожна людина, організм якої не обтяжений різними захворюваннями, повинна випивати близько півтора літра чистої води в день. У спекотні дні, ця кількість може бути збільшена до 2 — 2,5 літри в день.

    Можна розрахувати більш точну кількість воду, яку слід випивати кожній людині. На кілограм ваги потрібно випивати близько 30 грамів води в день. Крім цього, потрібно обов’язково враховувати стать, вік, стан здоров’я, склад їжі, фізичну активність, температуру і вологість навколишнього середовища.

    Чому велика кількість води шкідлива для людини

    Пити багато рідини шкідливо, також, як і пити її дуже мало. В організмі може розвинутися перегідратація, що призведе до нестачі натрію і калію. Результатом будуть:

    — інфекції шлунку і кишечника (бо шлунковий сік буде розведеним);
    — зниження імунітету;
    — набряк;
    — розрідження крові і супутні цьому явищу запаморочення;
    — сонливість;
    — втрати свідомості;
    — підвищення тиску;
    — зменшення імунітету;
    — набряки мозку.

    Крім цього, різко збільшується навантаження на нирки і серце. Нирки очищають споживану воду, фільтрують її, тому чим більше споживається води, тим важче ниркам впоратися з її очищенням.

    Особливо акуратно слід споживати воду людям, які мають хронічні захворювання: ниркова недостатність, гіпертонія.

    Вода вимиває з організму необхідні мінерали, що сприяє виникненню різних захворювань. Вживання води у великих кількостях може привести до тяжких наслідків, і навіть смерті. Люди, які пили більше чотирьох літрів води в день, вмирали через набряк мозку, серцеву недостатність, водну інтоксикацію.

    Яку воду корисно пити

    Мінеральна лікувально-столова і лікувальна вода для цієї мети не підходять, бо мають дуже високий рівень насичення мінеральними солями.

    Водопровідна вода очищається всілякими хімічними сполуками, які залишаються в ній, тому пити її у великих кількостях також не рекомендується. Таку воду потрібно фільтрувати, відстоювати, а також виморожувати.

    Кип’ячену воду теж не можна назвати живою і корисною. Вона не підходить для збереження водного балансу. Велике значення має і режим споживання води.

    Лікарі рекомендують вранці обов’язково випивати склянку води на голодний шлунок. Температура води повинна бути кімнатною. Це допомагає їй швидше засвоюватися організмом. Випита з ранку рідина, допомагає запустити в роботу кишечник і шлунок, краще переробляти їжу. Вона також сприяє хорошій роботі жовчного міхура, не дає утворюватися в ньому камінню.

    Чим корисна мінеральна вода

    У мінеральній воді розчинені життєво необхідні людині мікроелементи: залізо, кальцій, магній, натрій, калій та інші.

    Столову мінеральну воду, концентрація солей в якій не перевищує 2-3 грами на літр, можна вживати щодня. Перед вживанням потрібно випустити з неї вуглекислий газ.

    Слід знати, що вода, в якій у великих кількостях знаходяться натрій і кальцій, може підвищувати кров’яний тиск, погіршуючи роботу судин і серця.

    Гідрокарбонатна вода знімає втому, корисна при цукровому діабеті і хворобах нирок. Її рекомендують спортсменам, щоб швидко відновити сили.

    При нервових перевантаженнях і частих стресах, п’ють воду, де багато магнію.

    Сульфатна вода показана при хворобах печінки, ожирінні, цукровому діабеті, захворюваннях кишечника.

    aspekty.net

    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.