• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Для обережного вживання груш є певні причини

    Опубликовано: 2022-02-22 15:48:32

    Важливо знати, чому не можна їсти груші натщесерце, за наявності захворювань печінки, після м’яса і на ніч. Медики не радять їсти фрукти натщесерце, але насолоджуватися грушами до сніданку взагалі небезпечно. У їх складі є дубильні речовини. Коли шлунок порожній, вони швидко всмоктуються кров’ю. Внаслідок цього утворюються тромби, інформує Ukr.Media.

    Можливі наслідки вживання груш натщесерце за наявності захворювань печінки, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

    Груші, безперечно, є корисними для здоров’я людини, але важливо знати, як їх правильно вживати. Натщесерце їсти запашні і солодкі плоди заборонено, оскільки вони заподіють шкоду органам травлення.

    Груба клітковина у складі груш спровокує подразнення слизової шлунку. Улюблений багатьма фрукт у окремих випадках викликає непрохідність кишківника і вважається «важким» продуктом для печінки.

    Здоровий організм може впоратися з таким навантаженням, а тим, у кого діагностовані патології печінки і органів шлунково-кишкового тракту, їсти груші натщесерце точно не можна.

    Якщо наявні хронічні недуги, такі як гастрит або виразка, то вживання груш натщесерце викличе загострення. Наслідком буде гострий біль у цих органах.

    Інше протипоказання до вживання груш — їх не можна їсти під час й одразу після приймання їжі. Оптимальний момент для того, щоб насолодитися смаком запашних груш — 40 хв. після їжі. Краще робити це після обіду, але не перед сном. Груші, які вжиті перед сном, можуть так само нашкодити здоров’ю, як і якщо їх вжити вранці натщесерце.

    Правила вживання груш і чому їх не варто їсти після м’яса

    Щоб організм не позбувся від необхідного для нього калію, магнію і кальцію, груші не варто їсти у спеку. Ці фрукти мають сечогінний ефект, а це означає, що вони виводять надлишки рідини разом з мінералами.

    Груша погано перетравлюється шлунком, тому не варто її їсти у поєднанні з іншими «важкими» продуктами. Найкраще вживати її окремо між основними прийманнями їжі.

    Звичка запивати їжу не настільки страшна, як здається, якщо це не груші. Розбавлені водою або будь-якою іншою рідиною, груші можуть викликати розлад шлунку. Але у комбінації з м’ясом і овочами з високим вмістом крохмалю — спровокують закреп. Тому змішувати груші з картоплею, рисом, яйцями, макаронами і шоколадом небезпечно.

    Дієтологи не рекомендують додавати груші до страв, у складі яких є банани і всілякі ягоди.

    Деяким людям краще утриматися від вживання груш взагалі:

    дітям;
    літнім людям;
    вагітним жінкам;
    тим, у кого є хвороби органів шлунково-кишкового тракту.
    З обережністю збагачувати свій раціон грушами повинні пацієнти з цукровим діабетом. У плодах міститься багато фруктози, що може привести до підвищення рівня цукру у крові.

    Не лише самі груші, але ще й їх листя, безперечно, корисне для людського організму. Покращенню стану нирок або профілактиці їх захворювань допоможе регулярне вживання чаю з листя груші.

    aspekty.net

    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.