• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Києві зросла захворюваність на грип, - КМДА
  Опубликовано: 2022-01-24 17:00:29

  У столиці України спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Однак рівень захворюваності поки що нижче епідемічного порогу на 28,6%.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Київської державної міської адміністрації.

  "В цілому в столиці спостерігається зростання захворюваності на 41,8% в порівнянні з попереднім тижнем, це сталося за рахунок як дитячого, так і дорослого населення. Так, дітей захворіло - 6599 (зростання на 34,8%), дорослих - 10292 особи (зростання на 46,7%). У структурі захворюваності діти становлять 39,1%, а минулого тижня - 41,1%. З них 55,5% - діти шкільного віку. Зокрема, зареєстровано 3661 випадок серед школярів", - йдеться в повідомленні.

  При цьому уточнюється, що рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 28,6%.

  Всього зареєстровано 16 891 хворого на грип та ГРВІ (зокрема, і COVID-19), йдеться в повідомленні.

  "До медичних закладів за останній тиждень госпіталізовано 560 осіб, з них 145 - діти", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, за даними Центру громадського здоров'я, показники захворюваності на ГРВІ та грип в Україні на середину зими становлять на 40% нижче епідемічного порогу і на 7% нижче торішніх.

  Показники почали збільшуватися після 10 січня і найбільше хворіють діти. Як пояснює епідеміолог Олена Кузьменко, діти повернулися в школи після канікул і почали більше хворіти.

  ОЛЬГА БЕЛЕЙ

  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.