• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вчені довели, що продовжити життя людина може за допомогою приготування їжі власноруч
  Опубликовано: 2022-01-21 15:28:24

  Приготування їжі власноруч позитивно відбивається на тривалості життя людини.

  Самостійне приготування їжі захищає від стресу і продовжує життя, інформує Ukr.Media.

  За словами вчених, схильність до довголіття багато у чому залежить від якості життя людини. Наприклад, високий рівень стресу здатен скоротити наше існування у світі майже на три роки. Згідно з дослідженням Національного інституту охорони здоров’я та соціального забезпечення, у чоловіків надмірний стрес є навіть більш вагомим фактором скорочення тривалості життя, ніж відсутність фізичних вправ.

  Своєю чергою, психотерапевти констатують, що існує досить простий «кулінарний» спосіб продовження життя саме за рахунок скорочення стресу. Цей спосіб — самостійне приготування їжі.

  Експерти пояснюють, що приготування їжі передбачає ряд дій (подрібнення, нарізування, перемішування і т. д.), а також певну зосередженість, завдяки чому людина мимоволі перемикається, відволікається від проблем або переживань — у цьому сенсі приготування їжі діє так само, як медитація. За словами фахівців, під час такої діяльності заспокоюється парасимпатична нервова система — цьому сприяє вивільнення нейромедіатора дофаміну. Як наслідок, виникає певний ритм серцебиття, виникає ефект заспокоєння, розслаблення. У підсумку, поліпшується загальний психоемоційний стан.

  «Приготування їжі власноруч позитивно впливає на самопочуття і психічне здоров’я, це гарний спосіб розслабитися і відволіктися від проблем минулого робочого дня, досягти умиротворення, підвищити настрій і надалі легко заснути», — стверджують психотерапевти.

  У якості інших способів позбавлення від стресу фахівці називають наявність соціальних контактів і підтримання дружнього спілкування, а також фізичні вправи.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.